اخباراخبار اقتصادی

افزایش قیمت قارچ در ميادين ميوه و تره بار شهر تهران

نرخنامه جدید سازمان ميادين ميوه و تره بار شهر تهران قابل اجرا از روز پنجشنبه 1401/05/06 می باشد. براساس آخرین نرخنامه سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران، قیمت انواع قارچ و جوانه در میادین میوه و تره بار اعلام شد.

بنابر اعلام روابط عمومی سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران، در مقایسه با نرخنامه قبلی این سازمان، قیمت قارچ در میادین بعد از 3 کاهش قیمت متوالی در يک ماه اخير با نرخنامه هایی در تاریخ ۱۴۰۱/۰۴/۰۶، ۱۴۰۱/۰۴/۲۲ و ۱۴۰۱/۰۴/۲۶ در سازمان ميادين ميوه و تره بار شهر تهران، در این نرخنامه با افزایش قیمت قارچ مواجه هستیم.

امیدواریم در روزهای آتی با کمک کارشناسان طرح تنظیم بازار انجمن صنفی پرورش دهندگان قارچ خوراکی کشور و مسئولان سازمان میادین میوه تره بار استان تهران شاهد اقداماتی در خصوص اصلاح و افزایش مناسب در قیمت قارچ باشیم تا بدین وسیله از خسارات تولیدکنندگان کاسته شود.

کمبود عرضه نسبت به تقاضا در این روزهایی که به دهه اول ماه محرم نزدیک میشویم و با کاهش تولید مواجه هستیم و به دلیل افزایش دما و نبود امکانات سرمایشی نظیر چیلر در سالن های سنتی، از جمله دلایل افزایش قیمت قارچ در این روزها محسوب می شود.

افزایش قیمت قارچ در ميادين ميوه و تره بار شهر تهران

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

9 + 1 =

دکمه بازگشت به بالا