اخباراخبار عمومی و گزارش

بازدید استاندار البرز از واحد پرورش قارچ در شهرستان نظر آباد

استاندار بازدید استاندار البرز از واحد پرورش قارچ در شهرستان نظر آباددر بازدید از واحد پرورش قارچ شهرستان نظر آباد، بر رفع موانع واحدهای تولیدی و احیاء واحدهای غیر فعال تأکید کرد.

به گزارش هاگ به نقل از خبرنگار ایانا در استان البرز، مجتبی عبداللهی، استاندار البرز با همراهی عبدالرضا روشن نژاد سرپرست سازمان جهاد کشاورزی، حسین بغدادی فرماندار شهرستان و جمعی از مسئولین در بازدیدی 5 ساعته از تعدادی از واحدهای تولیدی بخش کشاورزی شهرستان نظرآباد، در جریان روند فعالیت ها و مسائل و مشکلات این واحدهای تولیدی بخش کشاورزی قرارگرفت.

بازدید از واحد تولید و پرورش قارچ آقای ملک پور در روستای گازرسنگ، دومین واحد تولیدی میزبان حضور نماینده عالی دولت در استان البرز بود. این واحد تولید قارچ در عرصه ای به مساحت حدود دو و نیم هکتار و سطح تأسیسات 6000 متر مربع،  با ظرفیت 1000 تن در سال فعالیت دارد.

گفتنی است این واحد تولیدی، پیش از این جزء واحدهای راکد و غیر فعال استان بوده است که با پرداخت بدهی مالکین قبلی، توسط مالک جدید، احیاء و راه اندازی شده است.

تا کنون برای این واحد تولیدی، 150 میلیارد تومان سرمایه گذاری صورت گرفته و در حال حاضر برای 80 نفر اشتغال ایجاد کرده است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سیزده + هشت =

دکمه بازگشت به بالا