اخباراخبار عمومی و گزارش

تولیدکنندگان از امتیاز طرح اقتصادی دولت آگاه نیستند

به گزارش هاگ به نقل از ایرنا- کرج استاندار البرز گفت: طرح ویژه دولت سیزدهم با هدف عادلانه سازی یارانه ها و جراحی اقتصادی، امتیازهایی دارد که بسیاری از تولید کنندگان از آن، آگاه نیستند.

به گزارش ایرنا از روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز ،مجتبی عبداللهی  روز سه شنبه در بازدید از واحدهای تولیدی،کشاورزی و دامپروری شهرستان نظرآباد افزود: درصدد هستیم که مردم و تولیدکنندگان را از مزایای این

طرح که به بهبود و احیای اقتصاد کشور مربوط است، با خبر کنیم.

وی ادامه داد: در سالی که طبق منویات و شعار مقام معظم رهبری به تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرینی لقب گرفته، با اهتمام ویژه ای در میدان هستیم.

استاندار البرز بیان داشت: بدون شک این بازدیدها با هدف احصا موانع و مشکلات و اتخاذ راهکارهای مناسب جهت افزایش تولید و اشتغال به شکل مستمر تداوم خواهد داشت.

عبداللهی گفت: در دیدار با جمعی از فعالان عرصه تولید و پرورش دام، مقرر شد که از نزدیک در واحدها حاضر شویم و جهت رفع موانع اقدام کنیم.

وی با بیان اینکه امروز از چند واحد گلخانه ای تولیدات گل ارکیده، قارچ و توت فرنگی دیدن کردیم، افزود: به طور قطع کشت گلخانه ای از میزان بهره وری بیشتری برخوردار است و با افزایش تولید، کاهش مصرف آب و افزایش اشتغال،

توجیه بسیار خوبی در حوزه اقتصادی دارد.

عبداللهی گفت: کشور ما یکی از بزرگترین تولیدکنندگان گیاهان دارویی و گل های زینتی است ولی متاسفانه در بخش صادرات نتوانسته جایگاه حقیقی خود را پیدا کند، بنابراین به دنبال ایجاد بسترهای مناسب در این راستا هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

19 − 16 =

دکمه بازگشت به بالا