اخبار صنعت قارچاخبار عمومی و گزارش

سنگ اندازی در مسیر تولید قارچ

فرماندار ملارد طی اظهارات خود با اشاره به ظرفیت این شهرستان درزمینه تولید قارچ عنوان کرد: نباید با قوانین دست و پاگیر اداری در مسیر کسانی که قصد سرمایه‌گذاری دارند سنگ‌اندازی کنیم.

به گزارش خبرگزاری هاگ و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری تهران، حسین توکلی کجانی در جلسه رفع موانع سرمایه‌گذاری که با حضور انوشیروان محسنی بندپی استاندار تهران، محمد امامی امین معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران و مسئولان دستگاه‌ های استان برگزار شد بابیان این مطلب که باید به‌ضرورت رفع مشکلات واحد تولیدی قارچ در ملارد توجه کرد، اظهار داشت: زمین مورد نظر برای این واحد در حریم صفادشت به مساحت ۸ هزار هکتار می‌باشد که پیش‌بینی ایجاد ۳۵۰ شغل با ۶۰ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری دارد.

روند طی شده از مهرماه سال گذشته

این مقام مسئول در ادامه صحبت‌های خود افزود: نخستین بار مهرماه سال گذشته در جلسه کارگروه رفع موانع سرمایه‌گذاری مشکل این واحد مطرح و تصمیم گرفته شد زمین از طریق منابع ملی واگذار شود که در آذرماه نیز موافقت اصولی اخذ شد.

فرماندار ملارد همچنین در صحبت‌های خود خاطرنشان کرد: علی‌رغم پیگیری انجام‌شده زمین واگذار نشد و موضوع به اردیبهشت امسال موکول شد که تصمیم گرفته شد ازآنجاکه زمین در حریم واقع‌شده طبق آیین‌نامه جدید زمین به مسکن و شهرسازی واگذار شود و سپس با قیمت کارشناسی در اختیار واحد تولیدی قارچ قرار گیرد.

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قیمت قارچ خوراکی قیمت قارچ خوراکی
دکمه بازگشت به بالا