اخباراخبار جهانگالری تصاویرنمایشگاه

سی و هفتمین جشنواره قارچ در پنسیلوانیا

10 سپتامبر - 11 سپتامبر 2022 در میدان کنت، پنسیلوانیا

طابق 37 سال گذشته، جشنواره سالانه قارچ در دهم و یازده سپتامبر  2022 در خیابان ایالتی پنسیلوانیا در میدان کنت برگزار شد. در این جشنواره پرورش دهندگان قارچ با ارائه محصولات خود در کنار مسابقات جذاب و هیجان‌انگیز سعی می‌کردند مخاطبان زیادی را به خود جلب نمایند.

یکی از این مسابقات، خوردن قارچ در 8 دقیقه بود! کسی که بتواند بیشترین مقدار قارچ را در این زمان بخورد برنده نهایی محسوب می‌شود، تا کنون حداکثر رکورد میزان قارچ خورده شده در هشت دقیقه 5.22 کیلوگرم بوده است!

از مهمترین بخش‌های این جشنواره امکان بازدید از چادر پرورش قارچ بود، که افراد میتوانستند در آنجا قارچ‌های زنده در حال رشد را مشاهده کنند. در کنار آن، بخش هیجان انگیز دیگر جشنواره قارچ، غذاهای قارچی بود که بسیار متنوع سرو می‌شد؛ و بازدیدکنندگان میتوانستند طعم انواع نانهای قارچ‌دار، سوپ قارچ محلی، دلمه قارچ، ترشی قارچ و یا حتی بستنی قارچ را امتحان کنند.

در کنار جشنواره قارچ بخش غرفه فروش قارچ نیز تدارک دیده شده بود تا همه بتوانند قارچهای تازه مورده علاقه خود را با قیمتهای مناسب تهیه کنند. بخش جذاب دیگری که اخیرا به جشنواره افزوده شده فروش انواع محصولات از پوشاک تا غذا و حتی دکوراسیون منزل است، که بسیاری از انها محصولاتی با تم قارچ به مشتریان عرضه میکنند.

در این جشنواره متخصصان تغذیه نیز حضور داشتند تا به ارائه رژیم غذایی مناسب با هر فرد بپردازند و مشاوره کاملی برای استفاده از قارچ در غذای روزانه به افراد بدهند.

مسابقه جذاب دیگر این مسابقات، رقابت پخت غذا در 30 دقیقه با قارچ است که به بهترین غذای خلاقانه با تم قارچ جایزه های ارزنده ای داده میشد و هیجان بسیاری را در بین بازدیدکنندگان با خود به همراه داشت.

این جشنواره، یک رویداد دو روزه در ماه سپتامبر است که در تمام طول سال با یک برنامه کمک مالی ادامه می‌یابد و از محل درآمد جشنواره قارچ به سازمان‌های غیر انتفاعی محلی در میدان کنت کمک هزینه داده میشود. تا به امروز، این جشنواره بیش از 1.1 میلیون دلار به سازمان های غیرانتفاعی محلی اعطا کرده و از تحقیقات در مورد فواید قارچ برای سلامتی حمایت کرده است.

هدف اصلی این جشنواره ، در کنار تفریح و لذت مخاطبان، ایجاد فرصتی برای مزارع قارچ میدان کنت است تا به جامعه ای که در آن کار و زندگی می کنند، کمک کنند. جشنواره قارچ فرصتی است برجسته کردن تمام مشاغل و گروه های فوق العاده ای است که از این جشنواره حمایت میکنند.


نمایشگاه قارچ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 × 2 =

دکمه بازگشت به بالا