اخبار صنعت قارچاطلاعیه های صنعت قارچ

لیست شرکت کنندگان و نقشه نمایشگاه آی فارم 2022 تهران

برگزاری پنجمین نمایشگاه بین المللی آی فارم با محوریت کشاورزی و باغبانی در محل نمایشگاه شهر آفتاب تهران

فردا 21ام شهریور ماه شروع پنجمین نمایشگاه بین المللی آی فارم با محوریت کشاورزی و باغبانی در محل نمایشگاه شهر آفتاب تهران می باشد.

به اطلاع می رساند، پنجمین دوره نمایشگاه بین المللی آی فارم با محوریت کشاورزی و باغبانی و با همکاری و مشارکت انجمن ملی گلخانه سازان کشور، معاونت باغبانی وزارت جهاد کشاورزی، مرکز توسعه مکانیزاسیون کشاورزی، منابع طبیعی استان تهران و کمیته صادرات محصولات کشاورزی و صنایع تبدیلی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران در تاریخ 21 لغایت 24 شهریورماه سال جاری (12-15 سپتامبر 2022 میلادی) در محل نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب تهران برگزار خواهد شد.

در این رویداد بین المللی مشارکت کنندگان در حوزه باغبانی، ساخت و تجهیز گلخانه، ماشین آلات، ادوات، تجهیزات و پهپاد‌ های کشاورزی، سامانه‌ های نوین آبیاری، نهاده‌ها (کود، سم و بذر)، گل و گیاهان زینتی و محصولات کشاورزی در فضایی به مساحت ۱۵۰۰۰ متر مربع حضور می‌یابند.
این نمایشگاه با رویکرد صادرات محور و به منظور تقویت و ارتقاء تولیدات سازندگان داخلی و معرفی توانمندی‌ های ساخت داخل در سطح بین المللی برگزار خواهد شد.
رایزنی، برنامه ریزی و هماهنگی با سفارت‌ها و کنسول گری‌ های جمهوری اسلامی ایران به ویژه در کشور‌های عراق، قطر، عمان، امارات، کویت، روسیه، هلند، آلمان، ترکیه، چین، افغانستان و کشور‌های حوزه اوراسیا برای دعوت از مقامات بلند پایه و هیات‌های تجاری، برگزاری میز تخصصی و جلسات B۲B بین مقامات بازدیدکننده، هیات‌های تجاری و شرکت کنندگان در نمایشگاه، برگزاری تور‌های نمایشگاهی، بازدید از مجموعه‌های بزرگ صنعتی و برگزاری کارگاه‌ ها و استارت آپ‌ های آموزشی از جمله برنامه‌هاي این رویداد بین المللی است.
پنجمین دوره نمایشگاه بین المللی آیفارم با همکاری و مشارکت انجمن ملی گلخانه سازان کشور و با حمایت وزارت جهاد کشاورزی، نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان تهران و کمیته صادرات محصولات کشاورزی و صنایع تبدیلی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی برگزار می‌شود.

لیست شرکت کنندگان و نقشه راهنمای سالن های نمایشگاه و محل هر غرفه به شرح زیر می باشد.

لیست شرکنندگان و نقشه نمایشگاه آی فارم 2022 تهران
لیست شرکنندگان و نقشه نمایشگاه آی فارم 2022 تهران
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قیمت قارچ خوراکی قیمت قارچ خوراکی
دکمه بازگشت به بالا