درباره ما

هاگ مجله خبری آموزشی صنعت قارچ کشور
هاگ مجله خبری آموزشی صنعت قارچ کشور – بزرگترین مرجع مقالات علمی آموزشی پیرامون انواع قارچ های خوراکی و دارویی و …

درباره ما بیشتر بدانید:

هاگ، دانشنامه ای است که عشق به خدمت، ارادت قلبی، تعهد عقلی و البته مشیت و توفیقات ذات بی همتای پروردگار در شکل گیری آن نقش اساسی داشته است و بدین جهت موسسین و اعضاء آن خود را ملزم به ارائه مطالب کامل و جامع، سودمند و تاثیرگذار در حوزه قارچ می دانند.

امروز شما عزیزان نتیجه‌ سال‌ها تلاش مستمر در جمع‌آوری، بازنویسی و تولید به ‌روزترین اطلاعات و اخبار قارچ در کشور عزیزمان، ایران و همچنین اخبار و آمار، نکات علمی ، دانستنیها، علوم روزآمد درزمینه تولید، نگهداری، بازاریابی و درنهایت طبخ و استفاده های نوین از قارچ از سراسر جهان را شاهد هستید.

هاگ دانشنامه صنعت قارچ
هاگ

هاگ از کجا شکل گرفت؟

تفکر اولیه هاگ از سال 1389 شکل گرفت و به دنبال آن نخستین دستاورد خود با نیت خدمت به تولید را با نشر اولین ماهنامه تخصصی قارچ کشور با نام “هاگ” در سال 1391 ارائه کرد و با تلاش و پشتکار با گذر از همه چالش‌های این راه پرفرازونشیب سرانجام در سال 1394 بانام “رسانه قارچ کشور” irmushroombussiness پا به عرصه فعالیت گذاشت.

در این مسیر با تاسیس کانال تخصصی قارچ در تلگرام – سال 1395، تاسیس پیج تخصصی در اینستاگرام با همین آدرس – فروردین سال 1396و در ادامه با ایجاد و ارائه سایر دستاوردهای خود بهمراه تفکرات و ایده های نوین که در آینده نزدیک تقدیم خواهد شد، به ارائه خدمت ادامه خواهد داد.

سایت پیش رو یکی از خدمات نوین “هاگ” است که نه تنها بزرگترین،جامع ترین و کاملترین سایت تخصصی قارچ کشور بلکه در حوزه کشاورزی کشور نیز بی بدیل است.

 اهداف مجله خبری آموزشی هاگ:

ازآنجایی‌که ارتقاء هر صنعت و بالا بردن بهره‌وری تولید در هر بخش مستلزم اطلاعات ‌روز و دانش‌بنیان است.

این رسانه به دنبال آن است که با اشتراک‌ گذاری اطلاعات و دانش نو در سطح بین‌الملل در پیشرفت صنعت قارچ و افزایش تولید با بالاترین کیفیت و کمیت همراه باشد و صنعت قارچ کشور را از مرحله تولید تا مصرف با انعکاس راهکارهای علمی کارشناسان مجرب پویاتر نماید.

و در نهایت ضمن افزایش سطح سرانه مصرف، صادرات و بخش صنایع تبدیلی وابسته را نیز در بازارهای تخصصی خود رواج دهد.

 

 همکاری با مجله خبری آموزشی صنعت قارچ:

اما رسیدن به این مهم مستلزم همیاری و همکاری تمام دوستان ،دوست داران، فعالان صنعت قارچ و با اشتراک‌ گذاری تجربیات علمی و عملی موجود در صنعت قارچ کشور است.

همانا “زکات علم در نشر آن است “

امید است با توفیقات حضرت حق، در سایه نگاه پرمهر شهدای میهن عزیزمان و با همراهی صمیمانه دوستان، با پرهیز از حواشی و در فضایی صمیمی و علمی در آینده‌ای نه‌چندان دور به هدف نهایی خود دست‌یابیم.

 

دکمه بازگشت به بالا