اطلاعیه های صنعت قارچ

اولین جشنواره قارچ های خوراکی و دارویی

اولین جشنواره قارچ های خوراکی و دارویی در استان گلستان

اولین جشنواره قارچ های خوراکی و دارویی استان گلستان در تاریخ 7 الی 9 آذرماه 1402 برگزار میشود. مهمترین اهداف برگزاری این جشنوراه عبارتند از: تولید، اشتغال زایی، کارآفرینی و توسعه فرهنگ مصرف قارچ در جامعه می باشد.

برگزارکنندگان نخستین جشنواره قارچ خوراکی استان گلستان

این جشنواره با همکاری سازمان ها و نهادهای دولتی شامل: وزارت جهاد کشاورزی، وزارت آموزش و پروش، سازمان فنی و حرفه ای کشور، اتاق بارگانی صنایع، معادن و کشاورزی و کمیته امداد امام خمینی و نهاد های دانشگاهی شامل داشگاه کشاورزی و دانشگاه علوم پزشکی، در شهرستان گرگان مرکز استان گلستان برگزار میگردد.

دعوت به همکاری

لذا بدینوسیله از کلیه فعالان صنعت قارچ، شامل تولیدکنندگان کمپوست قارچ، اسپان (بذر قارچ)، خاک پوششی و کلیه تولیدکنندگان انواع قارچ های دارویی و خوراکی و همچنین کلیه واحدهای صنایع تبدیلی دعوت میشود تا با این جشنواره همکاری نمایند.

پوستر نخستین جشنواره قارچ های خوراکی و دارویی
پوستر نخستین جشنواره قارچ های خوراکی و دارویی

 

تمامی فعالان صنعت قارچ می توانند در این جشنواره شرکت نمایند؛ همچنین می توانند به عنوان اسپانسر نیز با جشنواره همکاری نمایند. بازدید از جشنواره نیز برای عموم مردم آزاد می باشد.
در ادامه فرم های ثبت نام و اطلاعات لازم برای شرکت در اولین جشنواره قارچ های خوراکی و دارویی کشور برای علاقه مندان قرار گرفته است.

فرم های مربوط به جشنواره قارچ های دارویی و خوراکی

فرم ثبت نام و شرکت در نخستین جشنواره قارچ های خوراکی و دارویی
فرم ثبت نام و شرکت در نخستین جشنواره قارچ های خوراکی و دارویی
شرایط اسپانسرینگ در نخستین جشنواره قارچ های خوراکی و دارویی
شرایط اسپانسرینگ در نخستین جشنواره قارچ های خوراکی و دارویی
چارت برگزاری جشنواره
چارت برگزاری نخستین جشنواره قارچ های خوراکی و دارویی

زمان برگزاری

نخستین جشنواره قارچ های دارویی و خوراکی استان گلستان در تاریخ 7 لغایت 9 آذرماه 1402 در محل: شهر گرگان – خیابان سرخواجه – ساختمان آفتاب 2 برگزار میگردد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره های 01732344842 – 01732369271 و یا همراه 09113751558 (مهرزاد جانبگلو – دبیر جشنواره) تماس حاصل نمایید.

 

منبع: ستاد برگزاری جشنواره

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قیمت قارچ خوراکی قیمت قارچ خوراکی
دکمه بازگشت به بالا