تکنولوژی

فنـــــــــــاوری؟؟!!

کشت مکانیزه قارچ

بشر به دلیل نیاز به بقا بر روی کره خاکی، محکوم به ایجاد تغییرات و ابداعات فراوانی است و بواسطه اختراعات و فناوری‌ها توانسته تغییرات مثبت و منفی متعددی در روند زندگی خود ایجاد نماید. این نوآوری ها همگی نتیجه‌ نیاز، کنجکاوی و خلاقیت بوده و باید در این مسیر به شیوه‌ای اقدام نمود که همواره دوستدار محیط زیست و تسلط انسان‌ بر همه چیز باشیم.

فناوری ها باید پیام آور اثرات مثبتی بر زندگی باشد نه محدود کننده بهره‌وری و آسایش بشر.
امروزه این ابداعات و اختراعات هستند که هر لحظه از زندگی‌مان را تحت تأثیر خود قرار می‌دهند. یکی از مهمترین و کارامدترین این نوآوری ها، ربات‌ها و هوش مصنوعی هستند. ربات‌ها در حقیقت مدل‌های جدید انسانی یا کارگری هستند که بر اساس پیش بینی‌های صورت گرفته توسط دانشمندان و طراحان از جهان پیش رو، در آینده بیشتر امور زندگی انسان را کنترل و اجراء خواهند نمود.

در کسب‌ ‌وکارهای مختلف استفاده از هوش مصنوعی، تحلیل گران دیجیتال هوشمند، ربات های هوشمند و دقیق که قادر به انجام امور ظریف و حساس با حداقل خطا و … باعث شده است روش‌های جدیدی برای اجراء، هدایت و مدیریت فعالیتهای مختلف در اختیار داشته باشیم.

آینده متفاوتی در انتظار صنعت کشاورزی و به تبع آن صنعت قارچ جهان است و به همین بهانه نمونه دیگری از به خدمت گرفتن علوم مختلف صنعتی و رایانه ای و رباتیک در عرصه کشت مکانیزه قارچ خوراکی به نمایش گذاشته می شود.
هدف ما از ارائه خدمات، ارتقاء سطح آگاهی و دانش شما همراهان عزیز از روند تحولات در عرصه صنعت قارچ و ارزش های قارچ های خوراکی بر زندگی انسان است.
“ویدیوی زیر را که کشت مکانیزه قارچ را در یکی از مزارع پیشرفته تولید قارچ به نمایش می گذارد را ببیند ، لذت ببرید و ما را از نظرات خود مطلع نمایید.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا