اخبارحوادث

پیام تسلیت درگذشت مرحوم دکتر حمید درخشانی

انالله وانا الیه راجعون
 با کمال تاًسف و تاًلم به اطلاع جامعه پزشکی به خصوص اعضای انجمن جراحان پلاستیک ایران می‌رساند که دکتر حمید درخشانی استاد پیشکسوت و پدیده جراحی پلاستیک ایران به ملکوت اعلی پیوست.

دکتر حمید درخشانی  بنیان‌گذار جراحی کرانیو ماگزیلو فاسیال در ایران بود، در تمامی دوران خدمت در دانشگاه علوم پزشکی ایران از هیچ کوششی در راستای آموزش جراحی پلاستیک به رزیدنت‌های این رشته که در اقصی نقاط ایران یاد او را گرامی می‌دارند دریغ نکرد . هرچه می‌دانست در طبق اخلاص گذاشت و نتیجه آن تربیت  بهترین جراحان پلاستیک ایران است. که هرگز صداقت، صمیمیت و محبت بی‌شائبه او را از یاد نخواهند برد.
دکتر حمید درخشانی علاوه بر اینکه از بهترین جراحان پلاستیک کشور بود ، شرکت کشت و صنعت قارچ ملارد را تاسیس کرده و مالک آن نیز بودند.
 دکتر حمید درخشانی در زمان جنگ تحمیلی بزرگ‌ترین کارخانه ساخت وسایل  پزشکی یک‌بار مصرف را در ایران تاسیس نمود که تا به امروز کمک شایانی به بخش درمان کرده است و به‌حق او را باید پیشرو  صنعت پزشکی کشور دانست.
 درگذشت نابهنگام شادروان دکتر حمید درخشانی را به خانواده گرامی ایشان، جامعه پزشکی، شاگردان دوستان و آشنایان تسلیت عرض نموده و غفران و رحمت الهی برایان عزیز ازدست‌رفته و صبر جمیل برای خانواده محترم ایشان از ایزد منان طلب می‌نماییم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا