رسانهسمینارها

اپلیکیشن هاگ از نگاه مدعوین قبل و بعد از رونمایی

عموم افرادی که در همایش رونمایی از سامانه تخصصی هوشمند صنعت قارچ (اپلیکیشن هاگ) حضور داشتند، در انتظار رویت سایتی در محیط مجازی بودند که شامل همان مطالبی باشد که قبلا به صورت مکتوب در قالب مجله خبری ارائه می‌شد. از نگاه مخاطبین یک سامانه ایده‌آل، سامانه‌ای بود که بتواند در درازمدت یا کوتاه‌مدت، اثرات موثری بر سرانه مصرف بگذارد، و معضلات واقتی تولید و فروش قارچ را در تعاملات افراد با یکدیگر  شفاف نماید.

قبل از رونمایی از اپلیکیشن هاگ، بعضی از شرکت‌کنندگان پیش‌بینی می‌کردند که این سامانه، توسعه یافته‌ی فعالیت‌های کانال تلگرامی مشروم بیزینس باشد و به نوعی صدای فعالان صنعت قارچ محسوب ‌شود. آنان امید داشتند که هاگ بتواند اثر مثبتی بر  بازار شکننده قارچ  داشته و با شفافیت در این عرصه، ثبات بازار را برای تمامی فعالان این صنف، به ارمغان آورد.

اما اپلیکیشن هاگ بسیار فراتر از انتظارات همه آنان بود! عالی، کامل، جامع، غیر قابل تصور واژگانی بود که برای توصیف هاگ پس از رونمایی به کار می‌رفت. از نظر مخاطبان، آنچه در هاگ تدبیر شده بی نظیر است و برخی خود را موظف می‌دانستند که نقشی در توسعه، تبلیغ و کاربرد حداکثری آن در صنعت قارچ داشته باشند.

مجید نادری، مبدع سامانه هاگ، ضمن تشکر از حضار، بیان کرد که او تلاش کرده سهم خود را در ساماندهی و ارتقای صنعت قارچ به نحو احسن انجام دهد و کمکی هر چند ناچیز به این صنف شریف ارائه کند. وی اظهار امیدواری نمود دیگران هم بتوانند نقش خود را به درستی در این عرصه ایفا نمایند.

خوشتر آن باشد که سر دلبران                    گفته آید در حدیث دیگران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفت − چهار =

دکمه بازگشت به بالا