آکادمی قارچتکنولوژی

کشت قارچ در یک مزرعه مدرن ؟؟!!

ویدوی آموزشی کشت قارچ در یک مزرعه مدرن

بشر به دلیل نیاز به بقا، بر روی کره خاکی، محکوم به ایجاد تغییرات و ابداعات فراوانی است و بواسطه اختراعات و فناوری‌ها توانسته تغییرات مثبت و منفی متعددی در روند زندگی خود ایجاد نماید. این نوآوری ها همگی نتیجه‌ نیاز،کنجکاوی، خلاقیت بوده و باید در این مسیر به شیوه‌ای اقدام نمود که همواره دوستدار محیط زیست و تسلط انسان‌ بر همه چیز باشیم.

فناوری ها باید پیام آور اثرات مثبتی بر زندگی باشد نه محدود کننده بهره‌وری و آسایش بشر.
امروزه این ابداعات و اختراعات هستند که هر لحظه از زندگی‌مان را تحت تأثیر خود قرار می‌دهند. یکی از مهمترین و کارامدترین این نوآوری ها، ربات‌ها و هوش های مصنوعی هستند. ربات‌ها در حقیقت مدل‌های جدید انسانی یا کارگری هستند که بر اساس پیش بینی‌های صورت گرفته توسط دانشمندان و طراحان زندگی آینده بشر، در اینده بیشتر امور انسان را کنترل و اجراء خواهند نمود.

در کسب‌ ‌وکارهای مختلف استفاده از هوش مصنوعی، تحلیل گران دیجیتال هوشمند، ربات های هوشمند و دقیق که قادر به انجام امور ظریف و حساس با حداقل خطا و … باعث شده است روش‌های جدیدی برای اجراء، هدایت و مدیریت فعالیتهای مختلف در اختیار داشته باشیم.

آینده متفاوتی در انتظار صنعت کشت قارچ جهان است و به همین بهانه نمونه ای از به خدمت گرفتن علوم مختلف صنعتی و رایانه ای در عرصه تولید قارچ به نمایش گذاشته می شود.
هدف ما از ارائه خدمات، ارتقاء سطح آگاهی و دانش شما همراهان عزیز از روند تحولات در عرصه صنعت پرورش قارچ و ارزش های قارچ های خوراکی بر زندگی انسان است.
“ببیند ، لذت ببرید و ما را از نظرات خود مطلع نمایید.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا