اخبار علمی حوزه قارچ

احتمال درمان سرطان با کمک نوعی قارچ

پژوهشگران آمریکایی با کمک نوعی قارچ سرطان را درمان کردند

احتمال درمان سرطان با کمک نوعی قارچ، پژوهشگران آمریکایی در بررسی جدید خود دریافتند که می‌توان با کمک نوعی قارچ، به درمان سرطان کمک کرد.

در برخی از مناطق جهان ، عصاره های قارچ اغلب به دلیل فواید دارویی توسط بیماران استفاده می شود. آنها دارای ویتامین D هستند که برای سیستم ایمنی بدن ضروری است. در ژاپن و چین ، از برخی قارچ ها به طور معمول برای کمک به درمان سرطان استفاده می شود.

به گزارش خبرگزاری هاگ و به نقل از فیز، شاید نوعی قارچ که به درختان بادام و هلو حمله می‌کند، کلید شناسایی داروی جدیدی برای درمان سرطان باشد.

احتمال درمان سرطان با کمک نوعی قارچ، گروهی از پژوهشگران بخش شیمی و بیوشیمی “دانشگاه ایالتی فلوریدا”(FSU)، در بررسی جدیدی دریافتند یک ماده طبیعی که از قارچی موسوم به  “Fusicoccum amygdali” به‌دست می‌آید، حاوی خانواده‌ای از پروتئین‌هاست که می‌توانند مسیرهای مهم سیگنال دهی را در آسیب‌شناسی سرطان و بیماری‌های مربوط به اختلال عصبی مشخص کنند. برای آگاهی هرچه بهتر و بیشتر از فواید بیشمار قارچ مقاله خواص قارچ را مطالعه کنید.

فردریک گفت: هدف ما از این پژوهش، بررسی یکی از غیرقابل‌ کنترل‌ترین شبکه‌های زیست‌شناسی سلولی و ارائه راهی برای بررسی آن است. ما در این پژوهش، یک ماده طبیعی را که ساختار پیچیده‌ای دارد، مورد بررسی قرار داده‌ایم تا از آن به عنوان ابزاری برای تشخیص زیست‌شناسی سلولی سرطان استفاده کنیم.

اخبار علمی حوزه قارچ را در هاگ بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *