اخبار صنعت قارچانجمن صنفی پرورش دهندگان قارچ

نشست رجبی با رییس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی

روز دوشنبه مورخ (25/09/1398) نشستی با حضور رییس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی و رییس هیئت‌مدیره و دبیر انجمن صنفی پرورش‌دهندگان قارچ خوراکی برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری هاگ- در آغاز این نشست جناب آقای مهندس “رجبی” رییس هیئت‌مدیره و دبیر انجمن صنفی پرورش‌دهندگان قارچ خوراکی به تبیین شرایط صنعت قارچ، میزان اشتغال‌زایی و اهمیت این کسب‌وکار در گردش اقتصادی کشور پرداختند.

در ادامه، مباحثی در خصوص مسائل، مشکلات و معضلات پیش روی تولیدکنندگان این صنعت ارائه کردند به‌گونه‌ای که موضوع بیمه کارفرمایان تا ۵ نفر همچنین معافیت مالیاتی تولیدکنندگان کمپوست به‌عنوان کسب‌وکارهای زیرشاخه کشاورزی جزء اصلی‌ترین و مهم‌ترین چالش‌های امروز صنعت قارچ کشور به سمع و نظر رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی رسانده شد.

در پایان “داوود محمدی” رییس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی قول مساعد در خصوص پیگیری و طرح موضوع در کمیسیون و همچنین حل این مسائل ارائه نمودند و مقرر گردید که جناب آقای دکتر باغبانی به‌عنوان نماینده انجمن، اقدامات لازم را نسبت به ارائه گزارش ها و مستندات درخواستی کمیسیون اصل ۹۰ مجلس در خصوص مرتفع نمودن این مسائل اعمال نمایند.

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قیمت قارچ خوراکی قیمت قارچ خوراکی
دکمه بازگشت به بالا