اخبار عمومی و گزارش

نمایشگاه آیفارم 1402

مشارکت انجمن صنفی پرورش دهندگان قارچ خوراکی در نمایشگاه ifarm

ششمین دوره نمایشگاه بین المللی کشاورزی آیفارم (ifarm) در تاریخ 25 الی 28 مهرماه 1402 در محل نمایشگاهی شهر آفتاب برگزار خواهد شد. لزا انجمن صنفی پرورش دهندگان قارچ خوراکی ایران، طی پیامی در شبکه های اجتماعی از اعضای این انجمن و همچنین عموم مردم دعوت کرده تا از غرفه انجمن در نمایشگاه ifarm 2023 بازدید نمایند، که به شرح زیر می باشد:

احتراما از اعضای محترم انجمن و فعالان صنعت قارچ دعوت به عمل می آيد تا از غرفه انجمن صنفی پرورش دهندگان قارچ خوراكی، در ششمين نمايشگاه بين المللی كشاورزی آيفارم واقع در تهران، ابتدای بزرگراه خلیج فارس، محل نمایشگاه های بین المللی شهر آفتاب، سالن ملل، غرفه P16، از تاريخ ٢٥ لغايت ٢٨ مهر ماه سال جاری بازديد به عمل آورند.
در اين راستا هر يك از واحدها چنانچه تمايل به ارسال اقلام تبليغاتی خود جهت بازديد عموم را دارند ارجمندانه به اطلاع ميرساند كه اين امكان با حمايت انجمن قارچ كشور و بصورت رايگان براي تمامي اعضاء در غرفه تخصصی انجمن قارچ، مقدور و امكانپذيز ميباشد.
(روابط عمومی انجمن صنفی پرورش دهندگان قارچ خوراكی ايران)

پوستر نمایشگاه آیفارم
پوستر ششمین دوره نمایشگاه بین المللی کشاورزی، آیفارم 1402

نمایشگاه بین المللی آیفارم با رویکرد مکانیزاسیون و صنعتی سازی کشاورزی در زمینه‌های ماشین‌آلات و ادوات کشاورزی، زراعی و باغبانی، پهپادها، نهاده‌ها (سم، کود، بذر)، تجهیز و هوشمندسازی گلخانه، سیستم‌های آبیاری، مکانیزاسیون دام و طیور، خدمات و صنایع وابسته به عنوان یکی از مهمترین رویدادهای تجاری در سطح منطقه برگزار خواهد شد.

ششمین دوره این نمایشگاه در تاریخ 25 الی 28 مهرماه سال 1402 در محل نمایشگاه شهر آفتاب، واقع در اتوبان تهران-قم، برگزار خواهد شد.
ساعات بازدید 10 الی 17

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا