اخبار عمومی و گزارش

کشف محموله میلیاردی مجیک ماشروم !!!

سرهنگ سید علی میر احمدی جاشین فرمانده انتظامی استان سمنان از کشف محموله ۱۰ میلیارد ریالی قارچ جادویی (مجیک ماشروم) توسط ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان شاهرود خبر داد و اظهار کرد: در پی کسب خبری مبنی بر کشت و پرورش نوعی قارچ سمی توسط فردی در شهرستان شاهرود، موضوع به سرعت در دستور کار پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان قرار گرفت.

وی با بیان اینکه ماموران با اشراف اطلاعاتی و انجام تحقیقات محسوس و نامحسوس، موقعیت متهم را شناسایی کردند، افزود: پلیس مبارزه با مواد مخدر پس از هماهنگی قضایی و اخذ مجوزهای لازم به کارگاه تولید مجیک ماشروم یورش برد و متهم را دستگیر کرد.

سرهنگ میراحمدی با اشاره به اینکه ماموران در بازرسی از این کارگاه، 7 کیلوگرم قارچ جادویی توهم‌زا کشف کردند، ابراز کرد: ارزش قارچ‌های مکشوفه بنا بر نظر کارشناسان بالغ بر 10 میلیارد ریال برآورد شده است!

جانشین فرمانده انتظامی استان سمنان تصریح کرد: متهم پس از تشکیل پرونده، برای محاکمه و رسیدگی به اتهامات، به مرجع قضایی معرفی شد.

قارچ سمی مجیک ماشروم با نام فارسی قارچ جادویی از خانواده مواد مخدر توهم‌زا است، هاگ این قارچ از کشور کلمبیا وارد می‌شود و از جمله عوارض مصرف این ماده مخدر خطرناک، می توان به وحشت‌زدگی، روان‌پریشی، توهمات بصری و شنیداری، شک و سوءظن اشاره کرد.

 

منبع: ایرنا

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قیمت قارچ خوراکی قیمت قارچ خوراکی
دکمه بازگشت به بالا