اخبار صنعت قارچاخبار عمومی و گزارش

بررسی مشکلات تولید قارچ در اتوبوس مطالبه گری

اتوبوس مطالبه گری کرمان در محل شهرک صنعتی شماره ۲ واقعاً در کرمان، در محل شرکت تولید قارچ پارس پاژند کریمان حضور پیدا کرد.

به گزارش خبرگزاری هاگ از کرمان، این اتوبوس، مورخ ۳ مرداد با حضور محمد روشنی سالار، مدیر بانک کشاورزی در محل شهرک صنعتی شماره ۲ کرمان در محل شرکت تولید قارچ پارس پاژند کریمان حضور پیدا کرد.

مشخصات شرکت پارس پاژند کریمان

محمدرضا محمدی سلیمانی، مدیرعامل شرکت پارس پاژند کریمان در آغاز صحبت‌های خود ضمن اشاره به اینکه این شرکت دارای ۲۶۸۰ متر میزان سازه آن است، اضافه کرد: متراژ این شرکت ۶۳۹۲ متر است که دارای دو فاز تولید قارچ و فرآوری ۷ محصول قارچ است که به دلیل نبود سرمایه نتوانستیم فاز دوم را فعال کنیم.

سلیمانی در توضیحات خود پیرامون نیروی انسانی فعال در این واحد گفت: تعداد نیروی شاغل این شرکت تا یک ماه گذشته ۳۵ نفر بوده اما به دلیل رکود و تبلیغات منفی علیه قارچ به دلیل یکسری مشکلات در خصوص قارچ سمی در کشور، در حال حاضر این تعداد به ۷ نفر رسیده استذکه به دلیل عدم فروش قارچ متأسفانه مجبور شدیم نزدیک به ۶۰۰ میلیون تومان قارچ را خشک کرده و تبدیل به قارچ کنیم و در حال حاضر حساب کارخانه صفر است.

جزییات سرمایه گزاری در این شرکت

مدیرعامل شرکت پارس پاژند کریمان در سخنان خود کل سرمایه‌گذاری در این مجموعه را  ۲ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان اعلام کرد و این در حالی است که یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان آن از بانک کشاورزی تسهیلات با نرخ ۱۰ و ۱۴ درصد دریافت کرده‌ایم. وی ادامه داد: در هر ۲ ماه باید ۶۰ تن محصول تهیه و توزیع شود و میزان سرمایه در گردش در هر ۲ ماه مبلغ ۲۵۰ میلیون تومان باید باشد.

محمدی سلیمانی در تکمیل صحبت‌های خود خاطرنشان کرد: هرچه پول داشتیم سرمایه‌گذاری کردیم اما با تبلیغ منفی دچار افت شدید تولید و صادرات محصول شده‌ایم، ابراز داشت: به دلیل عدم فروش قارچ مجبور شدیم این محصولات را تبدیل به پودر قارچ کنیم.

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قیمت قارچ خوراکی قیمت قارچ خوراکی
دکمه بازگشت به بالا