کارآفرینی در حوزه قارچ

ثبت‌ نام دوره‌ های آموزشی کوتاه‌ مدت جهاد دانشگاهی

سیامک کریمی معاون آموزشی جهاد دانشگاهی استان فارس از آغاز ثبت‌نام دوره‌های آموزشی کوتاه‌ مدت برای ترم پاییز این نهاد خبر داد و گفت: این دوره‌ ها عمدتاً با محوریت توانمندسازی فارغ‌التحصیلان دانشگاه‌ها در بحث ایجاد اشتغال، اجرا می‌شوند.

سیامک کریمی با بیان اینکه یکی از اصلی‌ترین رسالت‌های این نهاد کمک به رفع نیازهای روز جامعه است،‌ به خبرنگاران گفت: با توجه به اینکه مباحث اقتصادی و ایجاد اشتغال در جامعه امروز حائز اهمیت فراوانی است بنابراین نسبت به برپایی دوره‌های آموزشی اشتغال‌ محور اهتمام ویژه‌ای داریم.

وی ضمن یادآوری اینکه جهاد دانشگاهی همواره تلاش می‌کند با ارائه آموزش‌های کوتاه‌مدت تخصصی، گام مهمی برای رفع نیازهای جامعه بردارد، گفت: ثبت‌ نام دوره‌های آموزشی کوتاه‌مدت که در دپارتمان‌های مختلف علوم پزشکی، علوم انسانی، کامپیوتر و مهندسی، کشاورزی، زبان‌های خارجی، هنر و معماری، اشتغال و کارآفرینی برگزار می‌شود، تا پایان شهریور ادامه دارد.

این دوره ها شامل تعداد زیادی از رشته ها خواهد بود که در دپارتمان های مختلف برگزار می شوند. دپارتمان کشاورزی شامل رشته‌های مدیریت گلخانه، کاشت و پرورش گل‌های فصلی، پرورش گیاهان زینتی و آپارتمانی، پرورش صنعتی قارچ‌های خوراکی، کاشت تا فرآوری زعفران، کاشت، داشت و برداشت گیاهان دارویی، زنبورداری، آشنایی با طراحی و تزیین آکواریوم، تکثیر و پرورش زالوی طبی، مبانی کشت و پرورش ریزجلبک‌ها، کاشت گل مریم، اصول کشت هیدروپونیک، کاشت بادام زمینی و کشت سویا است.

علاقمندان برای ثبت‌نام طی روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۷ صبح تا ۱۵ می‌توانند به معاونت آموزشی جهاد دانشگاهی فارس به آدرس: شیراز، میدان امام حسین(ع)، کوچه جنب استانداری، انتهای کوچه مراجعه کرده یا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۳۲۳۰۳۰۴۷ تماس بگیرند.

منبع: ایسنا

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا