اخبار عمومی و گزارش

پیام نوروزی مقام معظم رهبری برای سال 1397

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی در پیامی به مناسبت آغاز سال 97 سال جدید را سال حمایت از کالای ایرانی نام گزاری کرده‌اند.

به گزارش خبرگزاری هاگ، رهبر معظم انقلاب ضمن تبریک خدمت ملت ایران و ایرانیانی که در سراسر جهان هستند به‌ویژه خانواده شهدا و جانبازان آرزوی نوروزی شاد و سالی پر از برکت برای ایرانیان داشتند.

ایشان با یادآوری سال گذشته فرمودند سال 96 مجموعه‌ای از فراز و نشیب‌ها و تلخی‌ها شیرینی‌ها را مثل تمام دروان زندگی داشته است.

ایشان از نمونه‌های شیرین سال 96 بروز عظمت و اقتدار ملت و حضور ملی بود که از اوایل سال تا آخر سال ادامه داشت. در اوایل سال 96 حضور عظیم و خیره‌کننده مردم در انتخابات ریاست جمهوری و شوراها بود  و بعدازآن راهپیمایی روز قدس، راهپیمایی نهم دی و راهپیمایی تماشایی 22 بهمن بوده است از دیگر نمونه‌های مثبت سال 96 به‌کار بستن شعار سال تولید ملی و اشتغال‌زایی در ذیل عنوان اقتصاد مقاومتی صورت گرفت

مقام معظم رهبری درباره سال 97 فرمودند: آنچه مهم است اینکه همه باید در این سال سخت کار کنند و برعکس سال‌های قبل که شعارها مربوط به مسئولین بوده امسال مخاطب همه آحاد ملت و  ازجمله مسئولین خواهند بود.

با توجه به اینکه مسئله اقتصاد و فرهنگ و مسائل گوناگون هم مطرح است ولی مسئله اصلی سال 97 هم مسئله اقتصاد و معیشت مردم است. همه باید تحت محور تولید ملی تلاش کنند و تحت این محور بسیاری از مشکلات اقتصادی معیشتی اشتغال و سرمایه گزاری حل خواهد شد.

رهبر معظم انقلاب فرمودند: شعار امسال حمایت از کالای ایرانی است سال حمایت و این مسئله فقط مربوط به مسئولین نیست بلکه همه آحاد ملت می‌توانند در این زمینه کمک کنند و به معنای واقعی وارد میدان شوند.

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قیمت قارچ خوراکی قیمت قارچ خوراکی
دکمه بازگشت به بالا