تکنولوژی در صنعت قارچ

بزرگترین مزرعه تولید قارچ ارگانیک جهان؟؟!!

مزرعه پرورش قارچ های لاین در سال 1961 در انتاریو تأسیس شده و توانسته طی سالها فعالیت به بزرگترین مزرعه پرورش قارچ ارگانیک نه تنها در کانادا، بلکه در جهان تبدیل شود.

در این مزرعه بدون استفاده از سموم دفع آفات یا قارچ کش ها، قارچ های دکمه ای، مینی بلا و پورتابلا تولید می شود.
در آن سال مزرعه Highline توسط دو شرکت Global Banana & Fyffes به قیمت 145 میلیون دلار کانادا (معادل 165 میلیون دلار آمریکا) خریداری شد.

موسسین و مدیران های لاین از تصمیمات ابتکاری که در مورد نحوه ساخت و راهبری مزرعه گرفته اند بسیار هیجان زده و مفتخر هستند. بر همین اساس تصمیم به راه اندازی فاز دو مجموعه خود با سرمایه گذاری 20میلیون دلار و ایجاد 120 فرصت شغلی جدید را دارند. ایشان معتقدند که وقتی فاز دوم های لاین ساخته شود یکی از پیشرفته ترین تاسیسات قارچ در جهان خواهد بود که با گذشته و سبقه ایشان در عرصه تولید قارچ و درخصوص ابتکار و پیشرو بودن در این صنعت مطابقت عینی دارد.

پتانسیل قارچ

تولید قارچ در حال حاضر به دلایلی نظیر نیاز کم این فعالیت به زمین ، نیروی کار و سرمایه گذاری اولیه دارای پتانسیل بالایی برای توسعه و پیشرفت است. علاوه بر این با افزایش جمعیت و نقشی که قارچ در تغذیه سالم برای انسان از طریق ظرفیت جایگزینی با گوشت دارد، می توان جامعه سالم تری را در آینده انتظار داشت.

قارچ ها به عنوان یک ماده غذایی کاربردی در ابتکارات فناوری غذا در آینده ایفای نقش های فراوانی خواهند کرد. به استناد تحقیقات انجام شده بازار جهانی قارچ بین سالهای 2016 تا 2024 ، شاهد 8.2 درصد رشد خواهد بود که سبب خواهد شد تا ارزش در آمدی این صنعت از مرز 69 میلیارد دلار فراتر رود.
از بزرگترین مزرعه ارگانیک پرورش قارچ جهان دیدن کنید و لذت ببرید.

تکنولوژی در صنعت قارچ را در رکاب هاگ تماشا کنید.
1.5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا