حوادث صنعت قارچ

جلوگیری از توزیع قارچ سمی در تهران

طرح ظفر و جلوگیری از توزیع موادمخدر قارچ

جلوگیری از توزیع قارچ سمی در تهران توسط پلیس، چهارمین طرح ظفر پلیس تهران با دستگیری 1227 توزیع کننده و خرده فروش مواد مخدر در تهران به اجرا درآمد

سردار حسین رحیمی رئیس پلیس تهران گفت: این طرح که از هفته گذشته به اجرا درآمد و 140 حکم قضایی صادر و 1277 توزیع کننده مواد مخدر دستگیر شدند.

وی در خصوص جلوگیری از توزیع قارچ سمی در تهران افزود: در طرح ظفر 4 ، 3 باند بزرگ مواد مخدر منهدم شد و یک تن و 219 کیلوگرم انواع مواد مخدر که بیشتر آن تریاک بود کشف شد همچنین مواد مخدر جدید و تازه ای به نام قارچ سمی (مجیک ماشروم) گران قیمت و خطرناک نیز کشف شد.

رئیس پلیس پایتخت در حاشیه طرح ظفر (دستگیری خرده فروشان و توزیع کنندگان مواد مخدر تهران) که ظهر امروز در ستاد فرماندهی انتظامی تهران برگزار شد، با تبریک هفته مبارزه با مواد مخدر اظهار داشت: مواد مخدر امروز همه دنیا را درگیر خود کرده است؛ کشور ما به دلیل همجواری با افغانستان همواره در معرض خطر است.

وی ادامه داد: با حضور آمریکا و نیروهای ناتو در افغانستان کاشت مواد مخدر افزایش چندین برابری داشته است.

او با بیان اینکه مبارزه با مواد مخدر از اولویت‌های مهم پلیس است، گفت: چهارمین طرح مرحله ظفر با ظرفیت همه پلیس‌های تحصصی به اجرا در آمد؛ در این طرح ۱۴۰ حکم قضایی اجرا شد و بیش از هزار و ۲۲۷ خرده فروش مواد مخدر دستگیر شدند.

او اضافه کرد: در این طرح سه باند قاچاق مواد مخدر منهدم و بیش از یک تن مواد مخدر کشف شده است و ۲۷ قاچاقچی مهم دستگیر شدند؛ همچنین یازده محله در تهران بزرگ‌پاکسازی و معتادین متجاهر جمع آوری شدند.

سردار رحیمی گفت: از ابتدای امسال ۱۶۳ قاچاقچی حرفه‌ای و بین المللی دستگیر و شش تن مواد مخدر کشف شد.

او ادامه داد: کشفیات پلیس نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش ۲۵ درصدی داشته است.

سردار رحیمی در پایان گفت: از ابتدای امسال ۱۲ هزار و ۵۰۷ معتاد متجاهر جمع آوری شده که تنها پنج هزار معتاد در مراکز درمانی و غربالگری پذیرش شدند.

چهارمین طرح ظفر پلیس تهران با دستگیری توزیع‌کنندگان مواد مخدر و خرده‌فروشان آن به اجرا درآمد.

 

در طرح ظفر 3 و 4 باند بزرگ مواد مخدر منهدم شد که در این طرح و با تلاش ماموران نیرو انتظامی مواد مخدر جدید و تازه ای به نام قارچ های سمی و گران قیمت و خطرناک کشف و از پخش آن در سطح جامعه جلوگیری شد.

حوادث صنعت قارچ را با هاگ پیگیری کنید.

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا