اخبارحوادث

جولان قارچ توهم‌زا درمیان معتادان کرمان/دکتر ماشروم دستگیر شد

نکات برگزیده مطلب
  • فردی که با عنوان دکتر «ماشروم» در فضای مجازی اقدام به فروش نوعی ماده توهم‌زا موسوم به «ماشروم» یا قارچ توهم‌زا می‌کرد، شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش خبرگزاری هاگ به نقل از رکنا، فردی که با عنوان دکتر «ماشروم» در فضای مجازی اقدام به فروش نوعی ماده توهم‌زا موسوم به «ماشروم» یا قارچ توهم‌زا می‌کرد، شناسایی و دستگیر شد.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمان دراین‌باره گفت: نیروهای مرکز اطلاعات فضای مجازی پلیس امنیت عمومی استان، با رصد فضای مجازی از فعالیت فردی که خود را «دکتر ماشروم» معرفی و با تبلیغات نامتعارف، جوانان را به مصرف ماده توهم ‌زا و صنعتی «ماشروم» ترغیب می‌کرد، باخبر شدند و با توجه به اهمیت و حساسیت موضوع، بی‌درنگ با انجام تحقیقات پلیسی این متهم را شناسایی و دستگیر کردند.

کوروش احمدیوسفی افزود: از این متهم، مقداری ماری‌جوانا به همراه ابزار خاص تولید این ماده توهم‌زا کشف شد که تحقیقات از این فرد در حال انجام است.

وی یادآور شد: این ماده توهم‌زا از تولیدات صنعتی و نوظهوری است که برای نابودی و گرفتار ساختن افراد جامعه به ویژه نسل جوان تولید شده و لازم است همه به ویژه خانواده‌ها درباره این‌گونه مواد نوپدید اطلاع کافی داشته باشند و از فرزندانشان نیز در مقابل آن‌ها مراقبت کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار × سه =

دکمه بازگشت به بالا