رویداد

ششمین نمایشگاه جامع کشاورزی

در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران

ششمین نمایشگاه جامع کشاورزی، سامانه های نوین آبیاری، ماشین آلات، نهاده ها، گلخانه ها و کشت های گلخانه ای، قرار است تا در تاریخ 12 الی 15 دیماه 1402 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران (واقع در بزرگراه چمران) برگزار گردد.

ساعات بازدید نمایشگاه 9 الی 15 می باشد و حضور برای عموم مردم آزاد میباشد.

این نمایشگاه قرار است تا در بخش های تفکیک شده شامل: ماشین آلات، تجهیزات و مکانیزاسیون، دانش بنیان و کشاورزی هوشمند، سامانه نوین آبیاری، سموم دفع آفات و کود و وزارت جهاد کشاورزی برگزار گردد.

مجری طرح شرکت مدیریت پروژه های نمایشگاهی می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به سایت نمایشگاه جامع کشاورزی به آدرس https://www.iranagrishow.ir مراجعه نمایید.

این نمایشگاه فرصتی عالی برای:

  • آشنایی با جدیدترین دستاوردها و فناوری ها در زمینه کشاورزی: در این نمایشگاه، شرکت های مختلف داخلی و خارجی آخرین محصولات و خدمات خود را در زمینه های مختلف کشاورزی از جمله ماشین آلات، سامانه های نوین آبیاری، نهاده ها، گلخانه ها و کشت های گلخانه ای به نمایش خواهند گذاشت.
  • برقراری ارتباط با سایر فعالان صنعت کشاورزی: این نمایشگاه فرصتی عالی برای برقراری ارتباط با سایر فعالان صنعت کشاورزی از جمله کشاورزان، تولیدکنندگان، تامین کنندگان، صادرکنندگان و محققان است.
  • انجام مذاکرات تجاری: این نمایشگاه می تواند بستری مناسب برای انجام مذاکرات تجاری و یافتن شرکای جدید باشد.
پوستر نمایشگاه جامع کشاورزی 1402
پوستر ششمین نمایشگاه جامع کشاورزی 1402

بنا بر تحقیقات صورت گرفته توسط مجله خبری-آموزشی هاگ، متاسفانه تولیدکنندگان قارچ و صنایع وابسته به صنعت قارچ و همچنین انجمن صنفی پرورش دهندگان قارچ کشور، در نمایشگاه جامع کشاورزی 1402، شرکت نکرده اند.

گردآوری و تحریر توسط تیم رسانه هاگ
کپی فقط با ذکر منبع مجاز می باشد.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا