رسانهگزارش عمومی

گزارش مردمی در نمایشگاه آگروفود 2022

بیست و نهمین نمايشگاه بين المللی صنايع کشاورزی، مواد غذائی، ماشين آلات و صنايع وابسته ايران آگروفود ۲۰۲۲ از تاریخ ۲۷ لغایت ۳۰ خردادماه ۱۴۰۱ توسط شرکت پالار سامانه و همکاران خارجی آن با اخذ مجوز از سازمان توسعه تجارت ایران و با همکاری شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران برای بیست و هشتمین سال متوالی در محل دائمی نمايشگاه های بين المللی تهران برگزار شد.

یکی از علت‌های مهم تشکیل نمایشگاه، عرضه و معرفی برندها و کالاهای جدید آنها برای آگاهی مصرف‌کنندگان و فعالان در آن صنعت است.

نمایشگاه‌های تخصصی و بین‌المللی نقش مهمی در رونق اقتصادی کشورها ایفا می‌کنند چرا که محل برخورد خریداران و فروشندگان و به بیان اقتصادی، نقطه تلاقی عرضه و تقاضا در سطح بین‌المللی است.
نمایشگاه ایران آگروفود 2022 یکی از بزرگترین نمایشگاه‌های تخصصی و بین‌المللی است که هر ساله در تهران بر پا می‌شود. این نمایشگاه در سه بخش تخصصی ایران فود شامل فرآورده‌ها و محصولات غذایی، صنایع تبدیلی و صنایع مرتبط، ایران فود تک شامل ماشین آلات و تجهیزات، تکنولوژی و صنایع غذایی، بسته بندی، تجهیزات جانبی ماشین آلات و ایران آگرو شامل ماشین آلات و تجهیزات کشاورزی و آبیاری، صنایع کشاورزی و صنایع مرتبط برگزار می شود.
امسال نیز این نمایشگاه با رعایت پروتکل‌های بهداشتی، از ۲۷ لغایت ۳۰ خرداد ماه فعالیت خود را آغاز کرد.

با گزارش مردمی در این نمایشگاه همراه با هاگ باشید.

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قیمت قارچ خوراکی قیمت قارچ خوراکی
دکمه بازگشت به بالا