اخبار صنعت قارچاخبار عمومی و گزارش

آموزش پرورش قارچ در مدارس سیستان و بلوچستان

معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان سیستان و بلوچستان در اولین جلسه کارگروه آموزش همراه با تولید در هنرستان های فنی و حرفه ای و کاردانش استان، از آموزش پرورش قارچ در مدارس، پرورش مرغ گوشتی، آموزش کشت گندم و نهال پسته، و نحوه تولید گلهای زینتی خبر داد.

به گزارش هاگ، مدیر کل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان نیز در این جلسه گفت: آموزش همراه با تولید منجر به کیفیت‌بخشی آموزش‌های فنی و مهارتی در هنرستان‌ها خواهد شد.

اما وی از کمبود امکانات تولید و فعالیتهای عملی در هنرستان‌ها سخنی به میان نیاورد. چند سالی است که هنرستان‌ها و مدارس کار دانش در تمامی کشور با کمبود امکانات عملی مواجهه هستند و گاه مجبور به ارائه تئوری مطالب می‌شوند!

حسنعلی میرعبدی با تاکید بر استفاده از سرمایه انسانی و تجهیزات موجود در هنرستان‌ها، اظهار کرد: آموزشی که منجر به تولید یا ارائه خدمات شود، کیفیت آموزش را هم افزایش خواهد داد و از محل عرضه محصولات هنرستانی منافع مادی نیز برای هنرستان‌ها دارد.

وی نظارت بر روند اجرای طرح های تولیدی در هنرستان‌ها را مهم دانست و افزود: این طرح ها بایستی مطابق با برنامه درسی  هنرجویان باشد.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قیمت قارچ خوراکی قیمت قارچ خوراکی
دکمه بازگشت به بالا