کارآفرینی در حوزه قارچ

احداث شهر تخصصی قارچ کشور در احمدآباد مستوفی

شهرستان اسلامشهر از امکان لازم برای تأمین مواد اولیه موردنیاز صنعت پرورش قارچ نیز برخوردار است و بسترهای لازم برای توسعه این صنعت پررونق در حوزه کشاورزی برخوردار است.

به گزارش خبرگزاری هاگ و به نقل از روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر، مسعود مرسل پور که در نشست مشترک با اعضای انجمن صنفی پرورش‌دهندگان قارچ خوراکی تهران سخن می‌گفت، عنوان کرد: ما آماده هستیم تا همکاری لازم را با این انجمن جهت ایجاد پایانه بزرگ صادرات و توزیع داخلی قارچ خوراکی داشته باشیم.

مرسل پور در رابطه با موقعیت مناسب شهرستان اسلامشهر تصریح کرد: با توجه نزدیکی این شهرستان به فرودگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) و موقعیت استراتژیک شهرستان، بیش از ۷۰۰۰ کارگاه و مجموعه صنعتی و تولیدی در اسلامشهر مشغول فعالیت هستند.

فرماندار اسلامشهر بابیان اینکه زمینی به وسعت ۵/۴ هکتار برای احداث پایانه بزرگ عرضه قارچ در نظر گرفته‌شده گفت: ادارات شهرستان همکاری لازم را برای احداث و راه‌اندازی این مجموعه بزرگ خواهند داشت.

مرسل پور در خصوص آینده این صنعت در ادامه خاطرنشان کرد: شهرستان اسلامشهر از امکان لازم برای تأمین مواد اولیه موردنیاز صنعت پرورش قارچ نیز برخوردار است و بسترهای لازم برای توسعه این صنعت پررونق در حوزه کشاورزی برخوردار است.

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قیمت قارچ خوراکی قیمت قارچ خوراکی
دکمه بازگشت به بالا