اخبار صنعت قارچاطلاعیه های صنعت قارچ

اطلاعیه انجمن : جمع آوری بار مازاد بر تقاضا در ایام عید

انجمن صنفی پرورش دهندگان قارچ خوراکی، در اطلاعیه‌ای در آستانه سال نو، از حمایت تولیدکنندگان پرورش قارچ با خرید بار مازاد آنها در قبال حواله کمپوست به شرط عضویت در انجمن و خرید کمپوست از  واحدهای عضو، خبر داد. محتوای این اطلاعیه به شرح زیر است:

همکاران گرامی

اعضای محترم انجمن صنفی پرورش دهندگان قارچ خوراکی

موضوع: جمع آوری بار مازاد بر تقاضا در ایام عید و قیمت اعلامی هیات امناء جدید جهت خرید تضمینی محصول قارچ

(با) سلام و تحیات

پیشاپیش ضمن عرض تبریک سال نو و آرزوی سلامتی و سعادت بر تمامی همکاران گرامی احتراما نظر به اراده هیات امنا تنظیم بازار قارچ کشور در خصوص ادامه سیاستهای حمایتی خود از پرورش دهندگان محترم و همین طور با توجه به افت مسبوق به سابقه بهای فروش قارچ در ایام عید و جلوگیری از زیان تولیدکنندگان قارچ از طریق صرفا ارسال مستیقم به آدرس جاده قدیم هشتگرد، نرسیده به هشتگرد، سه راه قاسم آباد، به سمت تنکمان، نرسیده به روستای بختیار، پشت باسکول زرد پر مجمتمع کشت و صنعت کیمیای البرز و با بهای خرید محصول از 47 الی 50 هزار تومان برای هر کیلوگرم محصول قارچ به صورت حواله کمپوست و بر اساس شاخص کیفی مخصول طبق گزارش کارشناسان کنترل کیفی مستقر در واحد فرآوری صورت می‌پذیرد.

لذا تقاضامند است تا جهت ارسال محصول مازاد آن همکاران گرامی هماهنگی‎‌های لازم را با جناب آقای زارع با شماره تماس 09122610255 و جناب آقای محمدی با شماره تماس 09123600272 لحاظ فرمایید. همچنین با توجه به مشکلات پیش آمده در سنوات گذشته خواهشمند است جهت جلوگیری از بروز هر گونه مشکل به نکات ذیل توجه فرمایید:

  1. خرید بار مازاد تنها از واحدهایی صورت می‌پذیرد که اولا عضو انجمن بوده و ثانیا کمپوست مصرفی خود را از واحدهای عضو هیات امنای تامین کننده اعتبار صندوق تنظیم بازار خریداری کرده باشند
  2. هرگونه هماهنگی جهت ارسال محصول به صورت مستقیم بایستی تا ساعت 21 شب قبل از ارسال صورت پذیرد در غیر این صورت محصول ارسالی مرجوع میگردد.
  3. در هنگام تحویل حواله مدیران واحدهای پرورش ملزم به ارائه مستندات از قبیل پروانه بهره برداری و برگه باسکول خرید کمپوست به تاریخ حداقل 35 روز قبا لز تاریخ ارسال محصول مازاد می‌باشند.

جهت اطلاع بدیهی است که تبعات هرگونه اقدام خارج از ضوابط مندرج در این مکاتبه بر عهده شخص پرورش دهنده بوده و به تبع آن تسویه حساب آنها ترتیب اثر داده نمیشود و همچنین در صورت بروز چنین موضوعی واحد پرورش قارچ ناقض نکات مورد اشاره حق هر گونه شکایتی را از خود سلب نموده است.

مهدی رجبی

رئیس انجمن صنفی پرورش دهندگان قارچ خوراکی ایران

 

1/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قیمت قارچ خوراکی قیمت قارچ خوراکی
دکمه بازگشت به بالا