اخبار تولید قارچ سراسر کشور

افتتاح کارگاه های اشتغالزایی در نطنز

 هفته بسیج مبارک

در سومین روز از هفته مبارک بسیج، کارگاه اشتغالزایی صنایع دستی و تولید قارچ توسط بسیج سازندگی سپاه ناحیه نطنز در شهر طرقرود باحضور افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار بسیج از نطنز در سومین روز از هفته مبارک بسیج ،کارگاه اشتغالزایی صنایع دستی و تولید قارچ توسط بسیج سازندگی سپاه ناحیه نطنز در شهر طرقرود باحضور افتتاح شد.

سرهنگ پاسدار علیرضا شبانی زاده فرمانده سپاه ناحیه نطنز دراین افتتاحیه ضمن تبریک هفته بسیج گفت: بسیج سازندگی سپاه ناحیه نطنز با اعتباری بالغ بر 3میلیارد و پانصد میلیلون ریال اقدام به راه اندازی کارگاه تولید صنایع دستی و کارگاه تولید قارچ در شهر طرقرود نموده است.

وی در ادامه گفت : در این طرح 16 نفر بصورت مستقیم و 20 نفر بصورت غیر مستقیم  مشغول به کار شده اند خبر داد .همچنین بیان نمودند این کارگاه توانایی آن را دارد تا 50 نفر اشتغالزایی کند.

افتتاح آموزشگاه فنی و حرفه‌ای تولید قارچ در نطنز

1401/11/22

سه طرح کشاورزی، تعاونی و عمرانی  از جمله افتتاح آموزشگاه فنی و حرفه‌ای تولید و پرورش قارچ در شهر نطنز با هزینه‌ای بیش از ۱۵ میلیارد ریال به بهره برداری رسید.
به گزارش هاگ، این طرح‌ها شامل افتتاح آموزشگاه فنی و حرفه‌ای تولید و پرورش قارچ، کرم ابریشم و کشت زعفران در روستای ویشته با یک میلیار ریال هزینه بود.
همچنین شرکت تعاونی توسعه و عمران کوثر شهرستان نطنز با ۳۰۰ عضو و سرمایه اولیه ۳ میلیارد ریال افتتاح گردید و ربان گشایش بوستان ثامن الائمه در محله گنبد باز شهر نطنز در زمینی به وسعت ۳۴۰۰ متر مربع با ۱۱ میلیارد ریال هزینه نیز بریده شد.

اخبار تولید قارچ را در هاگ بخوانید.
5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا