اخبارجهاد کشاورزی

برگزاری دومین نمایشگاه تخصصی کشاورزی در اسفندماه

دولت یازدهم و دوازدهم فرصت بسیار مناسبی را در اختیار مکانیزاسیون قرارداد و جمعاً بیش از ۵ هزار و پانصد میلیارد تومان خط اعتباری برای تأمین ماشین‌آلات جدید کشاورزی و گسیل داشتن آنها به مزارع اختصاص داد.

به گزارش خبرگزاری هاگ-دکتر عباسی رییس مرکز توسعه مکانیزاسیون کشاورزی وزارت جهاد کشاورزی طی سخنانی با تأکید بر این موضوع که مکانیزاسیون عبارت است از مدیریت ماشین و کاربری تکنولوژی در فرایند بهره‌برداری از زمین، عنوان کرد: با توجه به توسعه مکانیزاسیون در همه بخش‌های زراعی، باغی، در اسفندماه امسال دومین نمایشگاه بین‌المللی کشاورزی در محل دائمی نمایشگاه‌های تهران برگزار می‌شود.

شرکت‌کنندگان در نمایشگاه

وی در توضیحات بیشتر درباره برگزاری این نمایشگاه گفت: تا امروز ۴۵ شرکت مستقل خارجی ازجمله حضور پاویون ترکیه با ۲۲ شرکت، چین با ۱۶ شرکت، سویس، هند، فرانسه و تایوان با شرکت‌های خود ثبت‌نام کرده و درمجموع ۱۵۰ شرکت ایرانی و خارجی حضور خود را اعلام کرده‌اند که ثبت‌ نام همچنان ادامه دارد.

در همین راستا در حاشیه برگزاری این نشست، مهندس صدر زاده مدیر پروژه‌های نمایشگاهی در جلسه با اهالی رسانه، عنوان کرد: دومین نمایشگاه بین‌المللی ماشین‌آلات کشاورزی تهران از صبح روز پنجم اسفندماه امسال به مدت ۴ روز در سالن‌های ۸ و ۹ و ۱۰ و ۱۱ مرکز نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار خواهد شد.

حوزه‌های ثبت‌نام‌شده در نمایشگاه

وی در خصوص شرکت‌های نماینده‌ای که برای شرکت در این نمایشگاه اعلام آمادگی کرده‌اند، تصریح کرد: تاکنون حدود ۱۳۰۰۰ مترمربع فضای سرپوشیده و بیش از ۵۰۰ متر فضای باز توسط فعالان ماشین‌آلات و تجهیزات کشاورزی، سیستم‌های نوین آبیاری، نهاده‌هایی چون کود، سم و بذر، سیستم‌های گلخانه‌ای، خدمات فنی و مشاوران نشریات و مجلات تخصصی کشاورزی ثبت‌نام قطعی شده است.

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا