اخبار جهان در حوزه قارچ

برگزاری نمایشگاه mushroom days 2023

گالری تصاویر اعضای انجمن در نمایشگاه + کلیپ ویدیویی (بروزرسانی)

سی و ششمین دوره نمایشگاه بین المللی mushroom days 2023 امروز 20 اردیبهشت 1402 مصادف با 10 می 2023 در برابانتهالن در دن بوش کشور هلند شروع به کار کرد. نمایشگاه mushroom days یا روزهای قارچ هلندی بزرگترین و دیدنی ترین نمایشگاه بین المللی برای صنعت قارچ خوراکی در سراسر جهان است که پس از وقفه ای 3 ساله (به دلیل همه گیری بیماری کرونا و جنگ اوکراین) امسال برگزار گردیده است؛ از این رو اهمیت دوچندانی دارد زیرا شرکت ها بعد از این وقفه چند ساله می خواهند نوآوری ها، خدمات و محصولات خود را به جهان معرفی کرده و با بدست آوردن مشتری های جدید تجارت خودشان را گسترش دهند.

آخرین دوره برگزاری این نمایشگاه مربوط به سال 2019 میلادی بود که 115 غرفه و بیش از 3280 بازدید کننده از 83 کشور جهان را در خود جای داده بود. پیش بینی میشود که نمایشگاه mushroom days 2023 رکورد دوره های قبل را در تعداد غرفه ها و بازدیکنندگان بشکند. این نمایشگاه در روز های 10 الی 12 می سال 2023 ( 20 الی 22 اردیبهشت 1402) در محل همیشگی این نمایشگاه در Brabanthallen برگزار میگردد.

نمایشگاه روزهای قارچی یا mushroom days می تواند بخش مهمی از استراتژی بازاریابی و فروش شرکت یا کارخانه شما باشد و یک رویداد ضروری برای ملاقات با تمام پرورش دهندگان قارچ و فعالان این صنعت  در جهان باشد. در نمایشگاه روزهای قارچی شما می توانید:

  • با متخصصان صنعت آشنا شوید و از آنها الهام بگیرید
  • شبکه کسب و کار و مشتریان خود را گسترش دهید
  • محصولات یا خدمات جدید را معرفی کنید
  • آگاهی از برندهای رغیب و نوآوری های صنعت
  • فروش مستقیم و بدون واسطه با پیدا کردن مشتریان جدید
  • از یک کمپین تبلیغاتی گسترده بین المللی بهره مند شوید و به بازدهی بالاییاز سرمایه گزاری خود برسید

 

 

نقشه سالن ها و غرفه های نمایشگاه روزهای قارچ هلندی 2023

نقشه نمایشگاه mushroom days 2023
نقشه نمایشگاه mushroom days 2023

انجمن صنفی پرورش دهندگان قارچ خوراکی کشور در نمایشگاه mushroom days 2023:

 

انجمن صنفی پرورش دهندگان قارچ خوراکی کشور نیز امسال طی اطلاعیه‌ای از برنامه ریزی خود برای بازدید هيئتی از توليدكنندگان صنعت و اعضای این انجمن، خبر داده بود که ثبت نام در فروردین 1402 انجام گرفت.

تصاویری از حضور هیئت اعزامی انجمن صنفی در نمایشگاه روزهای قارچی 2023:

نمایشگاه mushroom days 2019:

نمایشگاه بین‌المللی صنعت قارچ در سراسر جهان از ۲۲ تا ۲۴ ماه مه در Brabanthallen در “دن بوش” برگزار شد و روال اجرایی مشابه دوره‌های گذشته را داشت.

به گزارش خبرگزاری هاگ، تعداد بازدیدکنندگان زیادی از ۷۷ کشور مختلف از نمایشگاه صنعت قارچ بازدید به عمل آوردند. تعداد بازدیدکنندگان نمایشگاه متناسب با بین‌المللی بودن آن متناسب بود. از میان ۱۱۵ غرفه ۴۶ درصد غیر هلندی بودند و غرفه داران از ۱۶ کشور مختلف دنیا آمده بودند.

غرفه داران نسبت به برپایی نمایشگاه، «کیفیت» بازدیدکنندگان و فضای بسیار خوبی که در زمین‌های نمایشگاه وجود دارد، راضی بودند. جایی که بعد از ۳ سال (به‌جای دو) نوآوری‌های جدید زیادی ارائه شد.

در طول رویداد خوش‌آمد گویی، به برخی از سفیران جدید جوایز صنعتی اهداء شد. روز جمعه، حدود ۳۰ دانشجوی دانشگاه برای آشنایی با بخش ما در این نمایشگاه قدم زدند.

تازه‌ترین اخبار جهان درباره قارچ ها را در مجله خبری-آموزشی هاگ مطالعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *