اخبار اقتصادی صنعت قارچ

تسهیلاتی برای کارخانه فولاد صنعت قارچ کوهستان الوند

رفع موانع تولید در استان همدان

تسهیلاتی برای کارخانه فولاد صنعت قارچ کوهستان الوند، معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری همدان گفت: برای رفع موانع تولید در همدان به مشکلات پنج طرح تولیدی رسیدگی شد که این طرح ها در حدود ۹ میلیارد تومان به بانک‌های استان بدهی معوق داشتند.

به گزارش خبرگزاری هاگ، ظاهر پورمجاهد، معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری همدان در ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان همدان با اشاره به رفع موانع تولید در استان، گفت: روز پنجشنبه در بیست و هفتمین جلسه به مشکلات پنج طرح تولیدی رسیدگی شد که این طرح ها در حدود ۹ میلیارد تومان به بانک‌های استان بدهی معوق داشتند.
او افزود: پنج طرح تولیدی و صنعتی استان به سیستم بانکی بدهکار بودند که با حمایت دولت و رسیدگی به مشکلات آنها در ستاد تسهیل و رفع موانع تولید، مسیر برای ادامه فعالیت آنها هموار شد.

تسهیلات برای کارخانه‌های استان همدان

کارخانه فولاد صنعت، هنر کمپرسور، قارچ کوهستان الوند، شادچین هگمتانه و شرکت سیاحتی علیصدر واحدهایی هستند که با مساعدت اعضای ستاد تسهیل، موانع پیش روی آنها برای ادامه فعالیت برداشته شد.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری همدان در این نشست تخصصی به حفظ صنایع تولیدی استان تاکید کرد و گفت: حفظ اشتغال و رونق تولید از اولویت‌های دولت به شمار می‌آید که باید با جدیت پیگیری شود.

ظاهر پورمجاهد با بیان اینکه تسهیلات دریافتی از بانک‌ها سرمایه‌های این استان هستند افزود: گیرندگان وام باید نسبت به پرداخت به موقع اقساط و بازگشت آن به چرخه اقتصادی اهتمام ویژه ای داشته باشند.
به گفته وی از ابتدای امسال ۱۱۴ مصوبه برای گره گشایی از صنایع در ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان صادر شده است که بیشتر آنها مربوط به بانک‌ها است.

منبع موج.

اخبار اقتصادی صنعت قارچ را در هاگ بخوانید.
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا