اخبارانجمن صنفی پرورش دهندگان قارچ

قدمی در راستای حمایت از تولید‌کنندگان

بازدید سرزده رئیس انجمن پرورش‌دهندگان قارچ خوراکی کشور از مرکز فروش قارچ مهرآباد

بازدید سرزده رئیس انجمن پرورش‌دهندگان قارچ خوراکی کشور از مرکز فروش قارچ مهرآباد در راستای حمایت از تولید‌کنندگان، به گزارش هاگ بامداد امروز سه‌شنبه مهدی رجبی، رئیس انجمن صنفی پرورش‌دهندگان قارچ خوراکی کشورهمراه با شماری از اعضای هیئت مدیره و دست‌اندرکاران طرح تنظیم بازار به صورت سرزده به مرکز فروش قارچ مهرآباد رفته و از این مکان بازدید کردند.

وی پس از حضور در این مرکز با عوامل توزیع و نمایندگان فروش مزارع قارچ به گفتگو پرداخت. در این دیدار غرفه‌داران پس از مطرح کردن مشکلات خود و شرایط بازار، خواستار همراهی و کمک انجمن در جمع‌آوری بار مازاد و طرح تنظیم بازار شدند.

در راستای حمایت از تولید‌کنندگان، این اقدام پسندیده از امروز قارچ فله با قیمت 42 هزار تومان به ازای هر کیلو توسط هیئت امنای طرح تنظیم بازار جمع‌آوری شده و به مراکز صنایع تبدیلی ارسال شده‌است تا از ضرر و زیان بیشتر غرفه‌داران جلوگیری شود.

امید است که از این دست اقدامات در تحقق حمایت از تولید و تولیدکنندگان تداوم یافته و ارتباط حضوری   اعضای محترم صنف با دست ‌اندرکاران امر تولید به صورت مستمر و پیاپی صورت پذیرد تا مشکلات در حیطه‌های گوناگون صنایع قارچ شنیده شده و با به کارگیری راهکار‌های مناسب توسط مسئولان مربوطه هیچگاه درآینده مزارع پرورش قارچ درگیر زیان‌دهی نباشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوزده − دوازده =

دکمه بازگشت به بالا