اخبار صنعت قارچکارآفرینی در حوزه قارچ

خرید تضمینی قارچ در ارومیه

بر اساس گزارشات خبرگزاری هاگ، مدیر کارگروه اشتغال سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن آذربایجان غربی از آمادگی کارشناسان این مجموعه برای راه‌اندازی سالم پرورش قارچ و خرید تضمینی محصولات خبر داد.

آرزو سلطان زاده طی سخنان خود در این زمینه اضافه کرد: با عنایت به اینکه در سال رونق تولید قرارگرفته‌ایم، برای حمایت از کارآفرینان تازه‌کار و کسانی که برای ورود به عرصه تولید من‌جمله پرورش قارچ صدفی و دکمه‌ای راغب هستند گام برداشته می‌شود.

راه‌های ارتباطی

وی در ادامه، برای علاقه‌مندان و متقاضیان این‌گونه عنوان کرد  : علاقه‌مندان برای راه‌اندازی سالن پرورش قارچ می‌توانند روزهای یک شنبه و سه شنبه به سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن سپاه شهدای استان واقع در جنب رستوران طلائیه ارومیه مراجعه کرده یا با سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن آذربایجان غربی تماس بگیرند.

پیروی از سیاست‌های رهبر معظم انقلاب

سلطان زاده ضمن تأکید بر سیاست‌های ابلاغی رهبر معظم انقلاب در حوزه اقتصاد مقاومتی و  عملیاتی کردن آنها، اضافه کرد: با الهام از منویات ایشان به این عرصه واردشده‌ایم.

این کارآفرین موفق ضمن اشاره  به نام‌گذاری سال جدید با عنوان رونق تولید این موضوع را یادآور شد: همه مسئولان، فعالان اقتصادی و آحاد جامعه هرکدام به سهم خود برای جامه عمل پوشاندن به شعار سال باید گام بردارند

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قیمت قارچ خوراکی قیمت قارچ خوراکی
دکمه بازگشت به بالا