اخبارکارآفرینی

خرید تضمینی قارچ در ارومیه

بر اساس گزارشات خبرگزاری هاگ، مدیر کارگروه اشتغال سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن آذربایجان غربی از آمادگی کارشناسان این مجموعه برای راه‌اندازی سالم پرورش قارچ و خرید تضمینی محصولات خبر داد.

آرزو سلطان زاده طی سخنان خود در این زمینه اضافه کرد: با عنایت به اینکه در سال رونق تولید قرارگرفته‌ایم، برای حمایت از کارآفرینان تازه‌کار و کسانی که برای ورود به عرصه تولید من‌جمله پرورش قارچ صدفی و دکمه‌ای راغب هستند گام برداشته می‌شود.

راه‌های ارتباطی

وی در ادامه، برای علاقه‌مندان و متقاضیان این‌گونه عنوان کرد  : علاقه‌مندان برای راه‌اندازی سالن پرورش قارچ می‌توانند روزهای یک شنبه و سه شنبه به سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن سپاه شهدای استان واقع در جنب رستوران طلائیه ارومیه مراجعه کرده یا با سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن آذربایجان غربی تماس بگیرند.

پیروی از سیاست‌های رهبر معظم انقلاب

سلطان زاده ضمن تأکید بر سیاست‌های ابلاغی رهبر معظم انقلاب در حوزه اقتصاد مقاومتی و  عملیاتی کردن آنها، اضافه کرد: با الهام از منویات ایشان به این عرصه واردشده‌ایم.

این کارآفرین موفق ضمن اشاره  به نام‌گذاری سال جدید با عنوان رونق تولید این موضوع را یادآور شد: همه مسئولان، فعالان اقتصادی و آحاد جامعه هرکدام به سهم خود برای جامه عمل پوشاندن به شعار سال باید گام بردارند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 1 =

دکمه بازگشت به بالا