اخبارکارآفرینی

سهم ١٦٠٠ ميلياردي اصفهان در طرح اشتغال فراگير

بحث‌های پرورش ماهی، قارچ و دامداری‌های صنعتی و نیمه‌صنعتی باید موردتوجه قرار گیرد چراکه کشاورزی‌های سنتی دیگر قابل‌اجرا نیست.

به گزارش خبرگزاری قارچ- احمد رضوانی در توضیحات بیشتر خود، اضافه کرد: استان و شهرستان همانند کشور با چند مشکل اعتیاد، خشکسالی، مشکلات زیست‌محیطی و آلودگی هوا و در رأس همه این مشکلات عدم اشتغال و بیکاری مواجه است.

این فرماندار در همین رابطه، خاطرنشان کرد: ۲۰ هزار میلیارد تومان در کشور برای اشتغال فراگیر تصویب و ابلاغ‌شده است که سهم استان اصفهان ۱۶۰۰ میلیارد تومان است و رقم قابل‌توجهی است.

همراهی بانک‌ها

رضوانی ضمن بیان این مطلب که بانک‌ها نیز مشکلات خود را دارند و برای کسب درآمد به منابع خاصی نیاز دارند، تصریح کرد: درعین‌حال از بانک‌ها درخواست می‌کنم در طرح‌های اشتغال فراگیر و ثابت، کمک‌حال باشند و استاندار اصفهان تأکیددارند که اگر طرح‌هایی، اشتغال‌زایی و قابلیت اجرا دارد، اما در مسیر آن مشکلاتی وجود دارد، به استانداری معرفی شوند تا انجام امور مربوط به آنها تسهیل شود.

رضوانی با اشاره به شرایط حال حاضر و اهمیت موضوع اشتغال، این نکته را یادآور شد: با توجه به اهمیتی که اشتغال دارد، لازم است دستورالعمل‌ها را روزانه پیگیری کنیم و بحث‌های پرورش ماهی، قارچ و دامداری‌های صنعتی و نیمه‌صنعتی باید موردتوجه قرار گیرد، چراکه کشاورزی‌های سنتی دیگر قابل‌اجرا نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − سیزده =

دکمه بازگشت به بالا