اخبار صنعت قارچجهاد کشاورزی

انتخاب نخستين بانوی ریيس سازمان جهاد كشاورزی

برای اولین بار، یک زن به‌عنوان رییس سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین انتخاب شد.

به گزارش خبرگزاری هاگ- مهندس حجتی روز شنبه مورخ  ١٣٩٦/٠٩/٢٥ طی برگزاری مراسمی برای اولین بار در ایران یک مدیر زن را به‌عنوان رییس سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین معرفی کرد. مهندس حجتی در این اقدام جالب از نوع خود، توانست حرکتی بزرگ را به سرانجام برساند که حتی ارسنجانی هم موفق به انجام آن نشده بود.

سرکار خانم “فاطمه خمسه” در این روز مدیریت جهاد کشاورزی استان قزوین را با حکم حجتی عهده‌دار شد. در همین رابطه لازم است اعضاء هیئت دولت، کمیسیون کشاورزی مجلس و معاونین و مدیران کل وزارت جهاد کشاورزی با حمایت قاطع از این گزینش تخصصی و مدیریتی حجتی، راه را برای ورود هر چه بیشتر کارشناسان متخصص زن در بخش کشاورزی هموار کنند.

سوابق فعالیت

لازم به ذکر است، خانم خمسه قبل از این نیز عنوان مدیر هماهنگی ترویج کشاورزی سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین مشغول به فعالیت بوده است. شایان‌ذکر است، اولین رسانه تخصصی قارچ کشور با تأکید بر حفظ مرتبت زنان مدیر در کشاورزی کشور و با امید به اینکه در آینده نزدیک شاهد به عهده گرفتن پست معاون

وزیری و همچنین در دولت سیزدهم پست وزارت جهاد کشاورزی توسط زنان باشیم این انتخاب را به سرکار خانم خمسه، همچنین مشاور وزیر جهاد کشاورزی در امور زنان و سایر مدیران خانم وزارتخانه تبریک عرض می‌نماید.

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قیمت قارچ خوراکی قیمت قارچ خوراکی
دکمه بازگشت به بالا