اخبارحوادث

جان باختن کارگران شرکت قارچ دزفول

ساعت ۸:۳۰ امروز جمعه یکی از کارگران این شرکت به‌منظور لایروبی حوضچه جمع‌آوری پس آب واحد کمپوستینگ شرکت کشاورزی جلگه دز (قارچ دزفول) به درون پس آب به عمق حدود نیم متر رفته تا نسبت به جمع‌آوری کلش‌های درون آن اقدام کند که دچار گازگرفتگی شد.

به گزارش خبرگزاری هاگ- غلامعلی اسلامی زاده در ادامه سخنان خود افزود: به‌محض وقوع حادثه، تعدادی دیگر از کارگران به‌منظور نجات این کارگر اقدام کردند که پس از نجات ایشان خود دچار گازگرفتگی شدند.

مدیرعامل این شرکت بابیان اینکه ۲ نفر در این حادثه جان باختند، تصریح کرد: ۵ نفر از کارگران نیز مسموم شدند که پس از انجام کمک‌های اولیه و اطلاع‌رسانی به مراکز اورژانس، آتش‌نشانی و نیروی انتظامی توسط پرسنل شرکت برای ادامه درمان به‌وسیله خودروهای شخصی و آمبولانس‌های اورژانس به مراکز درمانی منتقل شدند.

جزییات از نقطه‌نظر فوریت‌های پزشکی دزفول

به گزارش هاگ و به نقل از روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی دزفول، ساعت ۹ صبح امروز جمعه کارگران شرکت قارچ در شهرک صنعتی شماره یک با تماس با اورژانس سقوط تعدادی از کارگران این شرکت در حوضچه آمونیاک را گزارش دادند که بلافاصله سه دستگاه آمبولانس اورژانس ۱۱۵ دزفول به محل حادثه اعزام شد.

۲ کارگر به ترتیب ۳۰ و ۲۵ ساله در اثر سقوط در حوضچه آمونیاک علیرغم تلاش‌های  پرسنل اورژانس ۱۱۵ و عملیات احیای قلبی ریوی جان خود را از دست دادند. گفتنی است که در این حادثه ۵ نفر دیگر دچار مسمومیت شدند که توسط آمبولانس‌های اورژانس ۱۱۵ و با انجام اقدامات بالینی به بیمارستان بزرگ دزفول منتقل شدند.

 

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا