اطلاعیه‌های صنعت قارچ

QR Code برای محصولات کشاورزی و قارچ خوراکی

انجمن صنفی پرورش دهندگان قارچ خوراکی کشور با انتشار اطلاعیه ای، در راستای ترغیب تولیدکنندگان قارچ به دریافت QR Code برای محصولات خود و چگونگی دریافت آن از سازمان نظام مهندسی، منتشر نموده است.

همچنین یک ویدیو جهت آشنایی بیشتر با QR Code (کد شناسه محصول) محصولات کشاورزی گلخانه ای و قارچ خوراکی نیز به همراه این اطلاعیه منتشر شده است که می توانید آن را ملاحظه بفرمایید.

 

متن اطلاعیه به شرح زیر می باشد:


همکاران گرامی

تولیدکنندگان محترم عضو انجمن صنفی پرورش دهندگان قارچ خوراکی

موضوع: اخذ QR Code (کد شناسه محصول)

با سلام تحیات

همانطور که استحضار دارید در طول سالیان اخیر آگاهی از روند تولید محصول برای مشتریان به یکی از ارکان اصلی فضای کسب و کار در هر صنفی تبدیل شده، لذا در این راستا نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی کشور اقدام به راه اندازی سامانه جهت اعطای QR Code (کدشناسه محصول) برای محصولات گلخانه و قارچ خوراکی نموده است. در ادامه با توجه به اهمیت موضوع و تاثیرگذاری فراوان اخذ این کد در عرضه  محصول قارچ خوراکی به بازار، احتراما این انجمن طی انعقاد تفاهم نامه با سازمان نظام مهندسی کشور، کلیه روند صدور مجوز در این رابطه را در اختیار گرفته است و حهت تسهیل گری و ارائه خدمات به اعضای خود تمامی فرایند از ابتدا تا اخذ کد مورد اشاره را به صورت رایگان برای واحدهای فعال در صنعت قارچ به انجام میرساند.

بنابراین از واحدهایی که عضو انجمن می باشند و همچنین علاقه مند به دریافت کد شناسه محصول هستند دعوت به عمل می آید تا با شماره های (پیشماره021) 44770841 – 44770837 تماس حاصل نموده و در این راستا مشمول حمایت ها و خدمات انجمن صنفی پرورش دهندگان قارچ خوراکی کشور قرار گیرند.


 

در ادامه به رسم امانت داری تصویر اصل اطلاعیه در پیوست قرار خواهد گرفت.

اطلاعیه انجمن صنفی در راستای دریافت QR Code (کد شناسه محصول)
اطلاعیه انجمن صنفی در راستای دریافت QR Code (کد شناسه محصول)
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا