اخباراطلاعیه

اطلاعیه انجمن صنفی پرورش دهندگان قارچ خوراکی کشور

اطلاعیه انجمن صنفی پرورش دهندگان قارچ خوراکی کشور در تاریخ 1401/03/30 در راستای نحوه ارسال محصول به بورس و شیوه تحویل حواله ها به شرح زیر می باشد.

باسمه تعالی

همکاران گرامی

تولیدکنندگان محترم عضو انجمن صنفی پرورشدهندگان قارچ خوراکی کشور

با سلام و تحیات

ضمن آرزوی توفیق و سلامتی محضر ان همکاران گرامی احتراما مباحث ذیل در راستای ساماندهی بیشتر صنف جهت استحضار به حضور ارسال می گردد لذا خواهشمند است، همکاری های لازم در این خصوص را معمول فرمائید.

1- با توجه به توزین روزانه محصولات مازاد فله خریداری شده (علی الخصوص سبد) در مرکز فروش قارچ مهرآباد محرز شده که بخش عمده این محصولات پس از کسر وزن سبد از لاظ فنی کمتر از مقدار استاندارد 5کیلوگرم می باشد و این انجمن علت موضوع را یقینا به دلیل گرمای هوا و افت حجم محصول قلمداد می نماید لذا از پرورش دهندگان محترم تقاضامند است جهت جبران مابه التفوت وزن از دست رفته به میزان 100 الی 200 گرم محصول قارچ را بیشتر در سبد قرار داده و به نماینده فروش خود در بورس قارچ ارسال فرمائید.

2- با توجه به مصوبه هیئت امناء تنظیم بازار از این به بعد حواله های صادر شده محصولات مازاد خریداری شده تنها به مدیران واحدهای تولیدی یا نمایندگان تام الاختیار آنها که از طریق مکاتبه رسمی به انجمن صنفی پرورش دهندگان قارچ معرفی می گردند تحویل داده شود. لذا جهت جلوگیری اختلاف حساب با نمایندگان فروش خود اقدامات لازم جهت اجرای موضوع مذکور را لحاظ فرمائید.

نیما باغبانی

 دبیر انجمن صنفی پرورش دهندگان قارچ خوراکی کشور

متن اطلاعیه انجمن صنفی پرورش دهندگان قارچ خوراکی کشور به شرح زیر می باشد.

اطلاعیه انجمن صنفی پرورش دهندگان قارچ خوراکی کشور

 

اطلاعیه انجمن صنفی پرورش دهندگان قارچ خوراکی کشور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار × سه =

دکمه بازگشت به بالا