رسانهمزرعه

بزرگترین مزرعه تولید قارچ جهان

مزرعه فیلیپس در پنسیلوانیا

بزرگترین مزرعه تولید قارچ جهان، مزرعه قارچ فیلیپس که در میدان کنت، پنسیلوانیا پایتخت قارچ جهان قرار دارد، بزرگترین تولید کننده قارچ های تخصصی و پیشرو در تولید قارچ است. برای بیش از 90 سال و در طی چهار نسل، خانواده فیلیپس بر نوآوری و کیفیت تمرکز کرده است تا بهترین طعم قارچ را در اختیار مصرف کنندگان قرار دهد. ماه سپتامبر ماه ملی قارچ است و میدان کنت در ایالت پیکا به عنوان پایتخت قارچ جهان شناخته می شود. پنسیلوانیا 68 درصد از 946 میلیون پوند قارچ آمریکا را تولید می کند.

مزارع قارچ فیلیپس چه زمانی و چگونه شروع به کار کرد؟

میدان کنت خودخوانده «پایتخت قارچ جهان» است زیرا بیشترین تعداد پرورش دهندگان قارچ در ایالات متحده در شعاع 20 مایلی شهر قرار دارند. صنعت قارچ در اینجا در سال 1896 توسط پسر یک پرورش دهنده میخک شروع شد و از فضای زیر تخت میخک پدرش برای پرورش قارچ استفاده کرد.

در سال 1926، ویلیام دبلیو فیلیپس شروع به پرورش قارچ در میدان کنت کرد. در سال 1962، پسران او دان و مارشال مزارع قارچ فیلیپس را راه اندازی کردند. آنها علاوه بر پرورش، نه تنها قارچ های خودشان را بسته بندی و توزیع کردند، بلکه قارچ هایی را که در مزارع کوچک و خانوادگی در آن منطقه کشت می کردند، توزیع کردند. آنها یکی از اولین کسانی بودند که مستقیماً وارد بازار شدند و از دلال دور زدند و قارچ را به انبارهای فروشگاه های زنجیره ای تحویل دادند. در سپتامبر 2010، فیلیپس Farmers Mill Mushrooms را در Lower Oxford Township ،Chester County خریداری کرد و در همان زمان قراردادی را با Hillcrest Mushrooms Farms در New Garden Township برای اجاره مزرعه خود امضا کرد. در سال 2014، یک مزرعه اضافی را از شرکت برادران پراتولا اجاره کرد. این سه مزرعه باعث افزایش 360000 فوت مربعی سطح رشد فیلیپس شدند.

فیلیپس چه نوع قارچ هایی را پرورش می دهد؟

مزرعه فیلیپس هفت نوع مختلف قارچ دکمه ای سفید، قارچ قهوه ای، قارچ شیتاکه، قارچ میتاکه، قارچ صدفی و قارچ شیپوری، قارچ پورتابلو را پرورش می دهد و به فروش می رساند.

در سال 2012، وودلندز در فیلیپس در یک خانه مزرعه بازسازی شده در سال 1828 افتتاح شد که خانواده فیلیپس آن را در سال 1890 خریداری کردند تا محصولات فیلیپس را به نمایش بگذارند. امروزه، دقیقاً مانند مکان های قدیمی، The Woodlands قارچ ها و محصولات قارچی تازه، فرآوری شده، منجمد و خشک شده را به همراه مجموعه ای از اقلام با مضمون قارچ به فروش می رساند. علاوه بر این، نمایشگاه قارچ دو سال پیش اضافه شد که در آن قارچ‌ها از اتاق‌های رشد آورده می‌شوند تا برای عموم مردم به نمایش گذاشته شود. پوسترهایی که انواع مختلف و فواید دارویی منحصر به فرد آنها را توضیح می دهند، دیوارها را پوشانده اند. تعداد زیادی ویدیو وجود دارد که روند رشد را به همراه نکات آشپزی توضیح می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نه + 19 =

دکمه بازگشت به بالا