اخبار صنعت قارچجهاد کشاورزی

بیانیه دفتر امور گلخانه‌ها، گیاهان زینتی و قارچ خوراکی وزرات جهاد کشاورزی

به گزارش خبرگزاری هاگ- بیانیه بدین شرح است:

بسم الله و بالله و صلی الله علی محمد و آله و اُفَوِّضُ امری الی الله

امروز مورخه ۱۷ اسفند سال ۱۳۹۸ خورشیدی دست یکایک شما عزیزان را در سراسر کشور به گرمی می‌فشارم امیدوارم توفیق الهی نصیب بنده و همکاران گردد تا پس از غلبه بر این بلای منحوس به‌طور ویژه قدردان زحمات شما باغبان رئوف کشور باشیم.

لازم است در ابتدا عرایض خود متذکر گردم، ضمن مزین نمودن تمام اعمال خود به منویات نورانی حضرت محمد (ص)، فرمایشات ایشان را در کمک به هم‌وطنان خود، چراغ راهی در عبور از مصائب و مشکلات نمایم تا در این ورطه سخت و جان‌فرسا، گشایشی در این امتحان سخت باشد.

همچنین به فرموده مقام معظم رهبری این پدر معنوی امت اسلامی که “عبور از این امتحان الهی را چون مشکلات دیگر کشور سهل‌العبور خواندند ” باهمت بلند شما زحمت کشان فتح این مصائب را به ما به‌زودی نوید دهد. ازاین‌رو این‌جانب به‌عنوان خدمتگزار شما در دفتر گل و گیاه معاونت باغبانی وزارت جهاد کشاورزی کشور از کلیه تولیدکنندگان بالأخص فعالان این روزهای پر تب‌وتاب تولید گل و گیاه زینتی که باروحیه‌ای بالا و فرح‌بخش اقدام به اهدای تولیدات خود به کادر درمانی بیمارستان‌های اقصی نقاط کشور نموده‌اند و همچنین در روزهای آتی این امر به تلاشگران عرصه اقتصادی و سامانه‌های بانکی نیز بسط پیدا خواهد کرد؛ کمال تشکر را نموده و اجر وافر از حق متعال را برای این عزیزان مسئلت می‌نمایم.

یقیناً خداوند متعال شاهد و ناظر همه فداکاری‌های شما بوده و هست و همه ما مظهر این آیه از قرآن بشویم که «الباقیات الصالحات خیر عند ربک ثوابا و خیر اَمَلا- ۴۶/کهف» (انشالله تعالی) ارادتمند؛ غلامرضا تقوی

مدیرکل دفتر امور گلخانه‌ها، گیاهان و قارچ خوراکی وزرت جهاد کشاورزی

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قیمت قارچ خوراکی قیمت قارچ خوراکی
دکمه بازگشت به بالا