اخبار صنعت قارچانجمن صنفی پرورش دهندگان قارچ

کارگاه «همه چی با قارچ» در فرهنگسرای امید

کارگاه ترویج غذای سالم با قارچ!

به گزارش هاگ، در فرهنگسرای امید کارگاه «همه چی با قارچ» با حضور معصومه عیوضی کارشناس آشپزی صدا و سیما برای عموم برگزار می‌شود. این کارگاه به منظور ترویج غذا و سبک غذایی سالم، و به عنوان یکی از مهم‌ترین راهبردها برای ایجاد سلامتی در بین آحاد جامعه و ارتقای سطح آگاهی نسبت به فواید قارچ و همچنین نشاط در بین مردم برگزار می‌شود.

 معصومه عیوضی کارشناس موفق آشپزی صدا و سیما است که تلاش میکند فرهنگ‌ غذایی سالمی را ترویج کند و از قارچ به جای گوشت در غذاهای مختلف استفاده نماید. او در تمام کارگاه های خود، خواص و فواید قارچ را بیان کرده و به سوالات شرکت‌کنندگان درباره فواید قارچ پاسخ میدهد. به علاوه او آشپزی با قارچ و غذاهای متنوعی را که با این ماده غذایی می‌توان طبخ کرد، را آموزش می‌دهد.
 کارگاه غذایی «همه چی با قارچ» با مشارکت انجمن صنفی پرورش قارچ خوراکی ایران و به صورت رایگان برای عموم علاقه‌مندان برگزار می‌شود. بر اساس این گزارش، علاقه‌مندان برای ثبت نام و حضور در این کارگاه می‌توانند با شماره تلفن ۳۳۳۰۳۸۴۲ تماس بگیرند.
اگر شما مایل هستید به طور غیر حضوری با تمام خواص قارچ آشنا شوید، پیشنهاد میکنیم مقالات بخش خواص قارچ را مطالعه کنید. به علاوه در سایت هاگ انواع رسپیهای آشپزی با قارچ و تهیه انواع سس قارچ را نیز میتوانید بخوانید. به علاوه ما در  هاگ مارکت آماده ایم تا هر نوع قارچی را که مایل باشید به شما عرضه کنیم.
5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قیمت قارچ خوراکی قیمت قارچ خوراکی
دکمه بازگشت به بالا