حوادث صنعت قارچ

کشف محموله مواد مخدر شبیه به قارچ

کشف قارچ سمی سبیه به مواد مخدر

کشف محموله مواد مخدر شبیه به قارچ توسط پلیس غرب تهران صورت گرفت. به گزارش خبرگزاری هاگ و به نقل از برنا نیوز عرضه نوعی قارچ سمی شبیه مخدر در غرب تهران حاشیه های زیادی در پی داشت. پلیس در این زمینه موفق به کشف مقادیر قابل توجهی قارچ سمی شد.

این مواد نوعی قارچ سمی است که افراد سودجو با تشویق جوانان و افراد بی اطلاع به مصرف این مواد، آن را با قیمت‌های گزاف در اختیارشان قرار می دهد. این قارچ ‌ها(ماشروم) اثرات تخریبی به مراتب بدتر از گل و شیشه داشته و به بیش از ۸۰ درصد مصرف کنندگان اثرات و خسارات جبران ناپذیری را وارد می کند. در همین زمینه نیز مأموران مبارزه با مواد مخدر این مواد را کشف کرده و تحقیقاتشان برای شناسایی و دستگیری دیگر افراد مرتبط نیز ادامه دارد اما به نظر می رسد این حوزه جنبه های مختلفی دارد و گونه های دیگری از این مواد نیز تولید شده است.

سروان مهدی کیاشمشکی، رئیس کلانتری 209 پایانه ترمینال غرب تهران در خصوص کشف محموله مواد مخدر شبیه به قارچ گفت: بسته هایی از یک فرد در محدوده این کلانتری کشف شد که حاوی موادمخدر و به شکل قارچ است.
او افزود: فروشنده این مواد مخدر هر بسته از این محصول را به قیمت 150 هزار تومان به فروش می رسانده است.
رئیس کلانتری 209 پایانه غرب تهران در پایان گفت: این موادمخدر به شکل قارچ ساخته شده است تا جا به جایی و حمل آن ها راحت تر شود و حتی بسته بندی آن‌ها نیز شبیه به قارچ طبیعی است اما با هوشیاری مامورین انتظامی این محموله کشف شد.

اخبار حوادث صنعت قارچ را در هاگ بخوانید.
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *